Brad Pitt Sevgilisi İle İlk Defa Görüntülendi

Brad Pitt Sevgilisi İle İlk Defa Görüntülendi

PAYLAŞ

YENİ SEVGİLİSİ İLE İLK DEFA GÖRÜNTÜLENDİ

Yakışıklı aktör Brad Pitt’in Angelina Jolie’den ayrıldıktan sonra ismi bir çok kişi ile anılmıştı.Yakışıklı aktör yeni sevgilisi ile ilk defa yan yana görüntülendi.

YAN YANA POZ VERDİLER

Brad Pitt yeni sevgilisi ile yanyana ilk defa görüntülendi.İsmi bir çok kişi ile anılan yakışıklı oyuncu bu kez yeni sevgilisini gizlemedi ve yanyana poz verdiler.

Mimar ve MIT (Massachusetts Teknoloji Enstitüsü) profesörü Neri Oxman’la aşk yaşamaya başadığı iddia edilen Brad Pitt’in Oxman’la ilk fotoğrafı ortaya çıktı.

Oxman’la geçtiğimiz sonbahardan bu yana birlikte olduğu öne sürülen Pitt’in, kasım ayında sevgilisinin çalıştığı laboratuvara yaptığı ziyaret esnasında çekilen fotoğrafı sosyal medyada yayımlandı.

54 yaşındaki ABD’li aktörün, 42 yaşındaki İsrail kökenli Amerikalı Oxman’la akademik grup fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu.

Oscar’lı yıldızın, eğitim enstitüsünde beş kadınla çekilmiş bir başka fotoğrafı da sosyal medyada paylaşıldı.

Akademisyen mimar Oxman’ın arkadaşları People dergisine verdikleri bilgide, Oxman’ı “zeki ve mükemmel biri” olarak tanımladı. Pitt’in Oxman’la mimari bir proje üzerinde çalışırken tanıştığı öğrenildi.

İkiliye yakın kaynaklar, yaptıkları açıklamada, “Brad ve Neri mimari, tasarım ve sanata karşı aynı tutkuyu paylaşıyor” dedi.

İkilinin ilişkisinin henüz bir aşk ilişkisine dönüşmediği, profesyonel iş ilişkisi seviyesinde olduğu, ancak aşk potansiyeli taşıdığı iddiaları da gündemde.

Oxman, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Medya Laboratuvarı’nda öğretim görevlisi olarak çalışıyor. Daha önce Arjantinli besteci Osvaldo Golijov’la evlenen Oxman, aynı zamanda bir ressam.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK