Sterling Şampiyonluğu Ailesi İle Kutladı

Sterling Şampiyonluğu Ailesi İle Kutladı

PAYLAŞ

STERLİNG ÇOCUKLUK AŞKINA EVLENME TEKLİFİ YAPTI

İngiltere Premier Lig’de bu sezon şampiyonluk yaşayan Manchester City’nin yıldız futbolcusu Sterling şampiyonluk coşkusunu aile ile birlikte yaşadı.Oğlu ve nişanlısı ile şampiyonluk kutlamalarının sevincini yaşayan Sterlig,çocukluk aşkına ise evlenme teklif etti.Sterling’in çocukluk aşkı ise bu teklife eve yanıtını verdi.Sterling ise şampiyonluk sevincini ailesi ile kutlayıp fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Manchester City’nin yıldız futbolcusu Raheem Sterling, takımının Premier Lig galibiyetini nişanlısı ve oğluyla İspanya’da kutladı.

23 yaşındaki İngiliz futbolcu, kız arkadaşı Paige Milian ve bir yaşındaki oğlu Thiago ile birlikte İspanya’nın güneyinde tatile çıktı.

Alicante şehrinde yorgunluk atan futbolcu, ailesiyle geçirdiği mutlu anların fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

Fotoğraflarda Sterling’in, oğlu Thiago ile eğlenceli halleri dikkat çekti.

Sterling, ailesiyle birlikte yaptığı kahvaltı fotoğraflarını da paylaşmayı ihmal etmedi.

Öte yandan Sterling’in, çocukluk aşkı olan Paige Milian’a geçen ay evlenme teklif ettiği, Milian’ın da teklife “Evet” yanıtını verdiği öğrenildi.

Sterling’in, kız arkadaşına 200 bin sterlin (ortalama 1 milyon 100 bin TL) değerinde pırlanta yüzük hediye ettiği öne sürüldü.

İngiliz The Sun gazetesine konuşan çifte yakın kaynaklar, ikilinin gelecek yıl İngiltere’de ya da Sterling’in doğduğu ülke Jamaika’da evleneceklerini belirtti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK