Ahmet Davutoğlu’ndan Önemli Açıklamalar

Ahmet Davutoğlu’ndan Önemli Açıklamalar

PAYLAŞ

Eski Başbakan ve Ak Parti Milletvekili Ahmet Davutoğlu Haziranda yapılacak olan erken seçimlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.Bu seçimlerde Milletvekili adayı olmayacağını açıklayan Ahmet Davutoğlu Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’a desteğini açıkladı.

”AK PARTİ’NİN ALMIŞ OLDUĞU KARAR BENİM KARARIMDIR”

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Ak Parti’nin alacağı karar benim kararımdır diyerek “AK Parti’nin almış olduğu karar benim de kararımdır ve AK Parti’nin adayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, hepimizin adayıdır” dedi.Davutoğlu yapılacak olan erken seçimler için kararın hayırlı olmasını diledi.

Başbakanlığı ve Genel Başkanlığı döneminde, 1 Kasım’da oluşan 26. Dönem Meclis yapısının, çok çetin bir tarihi sınavı başarıyla geçtiğini belirten Davutoğlu, “Her şeyden önce 15 Temmuz gecesi hain FETÖ terör örgütünün millete kurduğu büyük tuzağa karşı omuz omuza direnen bu yüce Meclisin aziz üyelerini tebrik ediyorum. Ben de şahsen böyle bir heyetin parçası olmaktan büyük bir gurur duyuyorum.” ifadesini kullandı.

“Torunlarımıza intikal ettireceğimiz en büyük miras o gece Meclis ve millet olarak hain örgüte karşı sürdürdüğümüz mücadeledir.” diyen Davutoğlu, birlikte seçildiği 26. dönem milletvekillerine de teşekkür etti.

Davutoğlu, “Onlarla omuz omuza çalışmak büyük gurur vesilesidir. Arkadaşlarımın 1,5 yıllık milletvekilliği süresinden feragat ederken hiçbir tereddüt göstermemiş olmaları da her türlü takdirin üzerindedir. AK Parti Meclis Grubu her zaman olduğu gibi omuz omuza yeni bir erken seçim kararını almıştır.” değerlendirmesini yaptı.

PAYLAŞ

2 YORUMLAR

  1. Helal olsun Ahmet Davutoğlu’na başkaları gibi partisini satmadı.Senin gösterdiğin yürekliliği keşke başka sözde dava adamlarıda gösterse.Abdullah gül çok yanlış yapıyor bence biran önce partisine ve Erdoğana destek vermesi lazım.

  2. Ak partiliyim ama şu ak partinin içindeki çürük elmaların bence temizlenmesi lazım partiye çok zarar veriyorlar

BİR CEVAP BIRAK