Başbakan Binali Yıldırım’dan Kılıçdaroğlu’na Çağrı

Başbakan Binali Yıldırım’dan Kılıçdaroğlu’na Çağrı

152
1
PAYLAŞ

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan erken seçimler ile ilgili konuşan Başbakan Binali Yıldırım CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na seslendi.AK Parti İstanbul Gençlik Kolları 5. Olağan İl Kongresi’nde konuşan Başbakan Yıldırım Kılıçdaroğlu’na seslenerek Çık Kendin Aday Ol dedi.

”NİYE KENDİN ADAY OLMUYORSUN”

Başbakan Binali Yıldırım Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek ” Niye kapı kapı geziyorsun, aday arıyorsun, niye kendin çıkmıyorsun, çık. Eğer parti lideriysen milletin senden beklediği aday olmaktır, aday aramak değildir” dedi.

İşte Başbakan Binali Yıldırım’ın Kılıçdaroğlu’na eleştirisi;

Seçime giriyoruz, gün sayıyoruz ana muhalefet partisinde tık yok. Kardeşim o mu aday olsun, bu mu aday olsun, Ay’dan mı Mars’tan mı getirelim, uzaydan mı gelsin? Sizin içinizde Cumhurbaşkanı adayı olacak elemanınız yok mu? Kemal Bey, sen parti başkanısın, ana muhalefet partisinin genel başkanısın, sana yakışan aday olmak ve ‘Ben de varım.’ demektir, Türkiye’yi yönetmeye ben de talibim demektir. Niye kapı kapı geziyorsun, aday arıyorsun, niye kendin çıkmıyorsun, çık. Eğer parti lideriysen milletin senden beklediği aday olmaktır, aday aramak değildir.” şeklinde konuştu.

1 YORUM

  1. Sayın başbakanım boşuna ağzınızı yormayın bu Kılıçdaroğlu düzelmez yine aynı kalır.Kendisi zaten cesaretli olsaydı çıkar aday olurdu ama gel görki bi tane aday bile çıkaramıyorlar.Millet ne yapsın bunları ne faydaları olacak bunların millete

BİR CEVAP BIRAK