Brandada Öncü

Brandada Öncü

PAYLAŞ

Savaş Branda firması 1985 yılında hizmete girmiştir. Uzman çalışma kadrosu ve yeniliğe açık tarzıyla dikkatleri üzerine çeken şirket, farklı ülkelerde gerçekleştirilen teknolojik yenilikleri Türkiye’deki müşterilerine ulaştırmaktadır. Müşterilerinin yüzde yüz memnuniyetini amaçlayan Savaş Branda, tente ve brandayla ilgili ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla yedi gün yirmi dört saat çalışmalarına devam etmektedir.

Şirket, branda ve özellikle çiftçilerin ürünlerini toplamada kullandığı branda ürünleri ile ilgili satış, montaj ve bakım hizmetleriyle ilgilenmektedir. Müşterilerin isteğine göre özel amaçlı olarak da üretilmekte olan tenteler, açık kapanabilen, ahşaptan üretilen ve alüminyum içerikli olmak üzere çeşitli şekillerde bulunmaktadır. Firma, kaliteli ürünlerini uygun fiyata müşterilerine ulaştırmaktadır. Şirkete kayıtlı 4125 müşteri bulunmakta, ayrıca yirmi dört kurum ve iki yüze yakın firma da Savaş Branda ile çalışmaktadır.

Ürünler

Firmanın ürettiği ürünler arasında araç tenteleri, branda kaplamaları, kış bahçeleri için brandalar, kayar özellikli çatı perdeler, körüklü tenteler, arıtmada kullanılan bezler, ara bölme brandaları gibi ürünleri vardır. Firmanın ürettiği ürünlerden olan pergole Antalya şehrinde hizmet vermektedir. Tente çeşidi pergole İzmir ilinde de müşterilerine ulaşmaktadır. Ayrıca pergole Muğla şehrinde de firmanın bulunabilen ürünlerindendir. Firma hakkında ayrıntılı bilgiye http://www.savasbranda.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK