Cezaevi Firarisi Sepetten Çıktı

Cezaevi Firarisi Sepetten Çıktı

PAYLAŞ

Denizli Açık Cezaevi’nde cezasını çeken Gülşah Y. Polis tarafından düzenlenen operasyonla banyo sepetinin içerisinde yakalandı.

8 Ayrı Suçtan Aranıyor

27 yaşındaki cezaevi firarisi Gülşah Y’nin 8 ayrı suçtan arandığı ifade edildi. 2 hafta kadar önce açık cezaevinden kaçan Gülşah yakalanmamak için kendi evine gitmedi. Bunun yerine Konya’ya kaçan Gülşah yakınlarının evine saklandı. Polisin fiziki takibinde olan Gülşah Y. Yapılan operasyonla kaldığı evde kıskıvrak yakalandı.

Polis evi ararken Gülşah Y’nin saklandığı yer polisleri dahi şaşkına çevirdi. Zira banyoda bulunan çamaşır sepeti içerisine saklanan Gülşah Y böylelikle polisleri atlatacağını zannetti. Yakalanarak gözaltına alınan zanlı sağlık kontrollerinden geçirildi. Ardından ifade vermesi için emniyete götürüldü. Daha sonra ise tutuklu bulunduğu cezaevine gönderilecek olan Gülşah Y’nin nasıl kaçtığı ise bilinmiyor.

Gülşah Y hakkındaki karar ceza mahkemesi hâkimi tarafından verilecek. Böylelikle tutuklu yargılaması devam edebileceği gibi kapalı cezaevine geçirilmesi de söz konusu olabilecek. Bu da daha ağır şartlar altında cezasını çekmesine neden olacaktır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK