CHP’den Abdullah Gül Yanıtı

CHP’den Abdullah Gül Yanıtı

PAYLAŞ

”CHP’NİN GÜNDEMİNDE ABDULLAH GÜL DİYE BİR İSİM OLMADI”

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak seçimlerle ilgili bir çok iddia ortaya atılıyor.Muhalefet cephesinde henüz aday tartışmaları sürerken eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün ismi ise CHP ve bir çok parti ile anılıyor.Konu ile ilgili açıklamalar yapan Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Özgür Özel Twitterdan açıklama yaptı ve konuyu yalanladı.Özel,CHP’nin gündeminde Abdullah Gül’ün olmadığınj söyleyerek “CHP’nin gündeminde Abdullah Gül diye bir isim olmadı, şimdi de yok, olmayacak” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili ve Grup Başkanvekili Özgür Özel, Abdullah Gül iddialarına iliştin açıklama yaptı.

Özel, Twitter’dan yaptığı paylaşımında, “Bu kadar spekülasyon canımıza tak etti. Bütün amaç bizim içimizde bir tartışma yaratıp moralimizi düşürmek CHP’nin gündeminde Abdullah Gül diye bir isim olmadı, şimdi de yok, olmayacak” dedi.

MUHARREM İNCE’DEN ABDULLAH GÜL AÇIKLAMASI

Öte yandan konu ile ilgili bir açıklamada CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’den geldi.İnce yaptığı açıklamada “Gül seçeneğimiz olamaz, olmamalıdır” ifadelerini kullandı.

İşte CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in Twitterdaki açıklaması;

YETER…
Bu kadar spekülasyon canımıza tak etti.
Bütün amaç bizim içimizde bir tartışma yaratıp moralimizi düşürmek CHP’nin gündeminde Abdullah Gül diye bir isim olmadı, şimdi de yok, olmayacak ta.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK