Devlet Bahçeli’den Af Önerisi Açıklaması

Devlet Bahçeli’den Af Önerisi Açıklaması

PAYLAŞ

”MÜHİM BİR MESELEYİ GÜNDEME GETİRDİK”

MHP Lideri Devlet Bahçeli af önerisi ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.Af önerisine ilişkin yeni bir açıklama yapan MHP Lideri Devlet Bahçeli Mühim bir meseleyi milletimizin gündemine taşıdık derken şu ifadelere yer verdi “Çok ciddi sosyal ve toplumsal boyut kazanmış, ihtiyaç haline gelmiş, kanayan bir yaraya dönüşmüş mühim bir meseleyi milletimizin gündemine taşıdık. Bu konuda da kararlıyız ve sözümüzün ardındayız. . Allah’ın izniyle affın çıkacağını ümit ediyorum” şeklinde ifade etti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’den af önerisi ile ilgili yeni açıklamalar geldi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ”Af Gündemimizde Yok” açıklamasına ise açıklamalarda bulundu.

Af önerisinde kararlı olduklarını belirten MHP Lideri Devlet Bahçeli sözleriene şöyle devam etti;

“Biz kendi gündemlerinde olsaydı zaten destek verir, müspet kanaatimizi kendileriyle paylaşırdık. Ancak gündemlerinde olmadığı için bir görüşümüzü, çok ciddi sosyal ve toplumsal boyut kazanmış, ihtiyaç haline gelmiş, kanayan bir yaraya dönüşmüş mühim bir meseleyi milletimizin gündemine taşıdık. Bu konuda da kararlıyız ve sözümüzün ardındayız.”

“Sayın Başbakan ‘Teröristlere kesinlikle af yok.’ diyor. Biz de bunun aksini söylemiyoruz. Bizim de kast ettiğimiz zaten budur. Biz, kendi gündemimizi seslendirdiğimiz gibi on binlerce mağdurun, kader kurbanının hakkını da hukukunu da müdafaa edeceğiz, devamlı dillendireceğiz. Allah’ın izniyle affın çıkacağını ümit ediyorum.”şeklinde ifade etti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK