Kaynarca Civarında Verilen Oto Ekspertiz Hizmeti

Kaynarca Civarında Verilen Oto Ekspertiz Hizmeti

PAYLAŞ

Oto ekspertiz hizmeti oldukça önemlidir. İkinci el araç alan kişiler aldıkları aracı oto ekspertiz kapsamında incelemeye aldırabilir. Çünkü ikinci el araçlar fabrika çıkışlı değildir ve ilk sahibi tarafından doğru şekilde kullanılmış olmayabilir. Satıcı tarafından gizlenen birtakım kusurlara sahip olabilir. Bu durumları önlemek için de kaynarcaotoekspertiz.com firmamıza başvurmak yeterli olur. Araç ekspertiz konusunda hizmetler ayrıntılı şekilde tarafımızca verilmiş olur. Böylece alınacak ikinci el aracın talep edilen fiyata değip değmemesi konusunda emin olunur.

Ekspertizlerin İkinci El Araç Üzerindeki Görevleri

Araç ekspertizi olarak hizmet veren Kaynarca araç ekspertiz firması birçok alanda incelemeyi gerçekleştiriyor. Öncelikle aracın gücünü keşfetmek için çeşitli test uygulamaları yapılıyor. Bu testler ile ön bilgi elde ediliyor. Aracın motor özelliklerine, kilometre özelliklerine ayrıntılı şekilde bakılıyor. Parça değişimi ya da parça boya durumu var mı ayrıntılı şekilde bakılıyor. Eğer bu durumlar alıcı için önemliyse sebepleri de araştırılıyor. Tuzla oto ekspertiz olarak son rapor oluşturulur ve araç alıcısı olan kişiye verilir. Eğer kişi aracı almaya karar verdiyse ancak fiyat konusunda anlaşmazlık söz konusu olduysa araç ekspertiz firması olarak bu duruma da çözüm bulmaya çalışılır.

Ekspertiz Hizmetinin Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Aracı Kaynarca oto ekspertiz firmasına getiren kişiler bir miktar ücret ödemesi yapar. Bu ücret önceden bir genelge olarak belirlenmiştir. Ancak kesin ücret bilgisi almak isteyenler firmamıza başvuru yapmalıdır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK