• DOLAR
  6,7091
  %0,10
 • EURO
  7,3599
  %0,03
 • ALTIN
  343,77
  %0,25
 • BIST
  8,3218
  %0,31
Bebeğinizin Gelişim Tablosunu Takip Edin

Bebeğinizin Gelişim Tablosunu Takip Edin

Bebeğinizin Gelişim Tablosunu Takip Edin

 

Çocuk sağlığı ve bebek gelişimine dair her şeyi öğrenebileceğiniz blok aynı zamanda birebir soru sormanıza da yardımcı olmaktadır.

Bebek gelişim tablosu, bebeklerin sağlıklarını ölçmek için son derece önemlidir. Bebeklerin sağlıklarını değerlendirmede en önemli unsurlardan birisi boy ve kilo ölçümleridir. Boy ve kiloları normal olan bebekler sağlıklı bebeklerdir. Çocuğunuzun gelişiminde herhangi bir anormallik olduğunu bu tablo sayesinde rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Belirli aylarda çocuklarınızın kilo ve boylarını ölçebilir, kız ve erkek çocukları için ayrı ayrı tablolara göz atabilirsiniz.

Çocuk Hastalıkları Bloğu

Çocuk hastalıkları ebeveynlerin en çok bilgi edinmek istedikleri konular arasında yer almaktadır. Çocuk hastalıklarını öğrenebileceğiniz blokta, çocuklarda en çok görülen hastalıkları takip edebilir bu hastalıklar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Özellikle çocuklarda en çok görülen hastalıklarla ilgili bilgi edinmeniz, çocuğunuzda olan herhangi bir rahatsızlığı anlamanız için son derece önemlidir. Çocuk sağlığına dair her şeyi öğrenebileceğiniz blok, çocuk gelişim tablosu, persentil hesaplama, bebek gelişimi tablosu gibi her şeyi takip edebileceğiniz bir tablodur.

pediatriportali.net

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Nakliyat Şirketi uluslararası evden eve nakliyat