• DOLAR
  6,7091
  %0,10
 • EURO
  7,3599
  %0,03
 • ALTIN
  343,77
  %0,25
 • BIST
  8,3218
  %0,31
Faturalı Hatta Kredi

Faturalı Hatta Kredi

Herkesin yeni bir telefon alırken hayatta ekonomik olarak zorlandığı dönemler olmuştur. Kimi zaman bankalar kredi ihtiyaçlarınıza olumlu cevap verirken kimi zamansa bu isteklerinize karşı negatif bir tutum sergiler. Böyle durumlarda alternatif çıkış yolları aramalısınız. Faturalı hatlara kredi olanağı ile sizlerde kolay bir şekilde yeni bir telefon için parasal ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Paranın ne zaman ve ne şekilde ihtiyaç olarak karşınıza çıkabileceğini asla bilemezsiniz. Çok acil bir durumda veya çok kısıtlı bir sürede nakit paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Hayatın şartlarında bu gibi durumlarla karşılaştığınızda paraya sahip olabileceğiniz yolları bilmeniz gerekir. Peki, faturalı hattın üzerine alınan bir telefon ile ilgili bilmeniz gerekenler nelerdir?

 • Öncelikli olarak fatura üzerine aldığınız telefonlarda tüm sorumluluk size aittir. O telefonu ister çöpe atabilirsiniz isterseniz satabilirsiniz. Bu sizden başkasını kesinlikle ilgilendirmez.
 • Taksit sayısı olarak önceleri 24 ay taksit seçeneği sunan operatörler günümüzde bu süreyi yasalar nedeniyle kısaltmışlar ve 12 aya düşürmüşlerdir.
 • Fatura üzerine alınan telefonda en büyük avantajınız herhangi bir masraf ödemeyecek olmanızdır.
 • Faturaya kredi olarak alınan telefonlar ödeme gücünüz yoksa eğer sizler için nakit akışı sağlayabileceğiniz bir yöntem değildir

Günümüzde yolda giderken dahi pek çok özel ayrıntı görürsünüz. Bunlardan bazıları da her yerde kolay kredi çekebileceğiniz yöntemlerin sergilenmesidir. İşte “firmamıza agelin şu kadar kredi kazanın”, “bankalardan kredi çekememe problemine son” gibi reklamlar bulunuyor. İşte bu tür şeyler için kimseye para kaptırmanıza gerek yoktur. Çünkü bu iş aslında çok basittir.

Hattınızın üzerine aslında bir kredi çekmiyorsunuz. Sadece telefon almış oluyorsunuz. Bu işlemden sonra telefonu ne yapacağınıza dair sizi bağlayan herhangi bir madde bulunmamaktadır. Yani telefonu alın, sevdiğinize verin veya ne yaparsanız yapın. İşte bu olanaklarla para akışını da sağlayabilirsiniz. Faturalı hatlara kredi ile birlikte sizlerde son derece iyi bir yöntemle sıkışık durumlarınızın üzerinden gelebilirsiniz. Kredi çekme konusunda tereddüt geçirmeden maddi anlamdaki sıkıntınızı giderebilirsiniz. Sizlerde kredi çekme yolları hakkında bilgi almak isterseniz sitemize gelerek daha önce hiç duymadığınız yollardan nasıl kredi çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Nakliyat Şirketi uluslararası evden eve nakliyat