• DOLAR
  5,7486
  %-0,02
 • EURO
  6,3784
  %0,09
 • ALTIN
  273,16
  %0,18
 • BIST
  7,5463
  %0,12
Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama

İnsanların çevreyle etkileşimleri, ona çeşitli faydalar getirdiği gibi, hastalık ve sakatlık gibi bazı risklerle de karşılaşmasına sebep olmuştur. Hayatını idame ettirebilmek adına doğa ile şimdikinden çok daha fazla iç içe olan insanoğlu, ihtiyaçlarını gidermeye çalışırken fiziksel ve zihinsel olarak ciddi yaralar alabilmekteydi.

Sağlık hayatın kaliteli bir şekilde yaşanabilmesinin en önemli şartıdır. Günlük koşuşturmalar içerisinde yaşanılacak bir sağlık problemi, hayatın bütün akışını olumsuz etkileyebilecek kadar etkilidir. Basit bir soğuk algınlığı dahi, en iyimser tahminle hayatın normal akışına bir haftalık zorunlu mola verilmesine neden olur. Rahatsızlığın verdiği fiziksel acının yanı sıra çalışamamanın maliyeti, ilaç, bakım ve hastane masrafları da kişiyi ekonomik yönden zarara uğratmaktadır.

hasta yatağı kiralama, sağlık problemi yaşayan ve kişisel ihtiyaçlarını tek başına gideremeyen hastaların ve yakınlarının günlük aktivitelerini kolaylaştırmak ve hayat kalitelerini arttırmak adına geliştirilmiş, özel tasarım tıbbi yataklardır. Bu yataklar, hastanın başta istirahat ve tedavi sürecinin kalitesini arttırdığı gibi; beslenme, fiziksel aktivite ihtiyacı, tuvalet ve temizlik gibi zaruri gereksinimleri, büyük bir kolaylıkla yapmasına imkan vermektedir. Ayrıca çoğu hastalık ve sakatlıkta tedavi kalitesini arttırarak, iyileşme sürecini de kısaltmaktadır.

Yatak modellerimiz, uzun yıllar kalitesinden bir şey kaybetmeden kullanılabilecek şekilde üretilmektedir. Sağlamlığıyla hastalarımıza güven veren yataklarımız, geçici ihtiyaç veya satın almak istenmeyen durumlarda da kullanılabilmesi adına, hasta yatağı kiralama hizmetiyle sunulmaktadır. Tercihlerine göre hastalar yataklarımızı satın almadan, kiralayarak da kullanabilme imkanına sahiptirler. Kiraladığımız modeller, satışa sunduğumuz modellerin aynısı olup, kesinlikle ikinci el yatak kiralama ve satış hizmeti değildir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN