• DOLAR
  5,7477
  %0,51
 • EURO
  6,3537
  %0,54
 • ALTIN
  280,36
  %1,73
 • BIST
  100.237
  %-0,10
Kaynakçı Kıyafeti

Kaynakçı Kıyafeti

Kaynakçı kıyafeti ülkemizdeki birçok işletme için gerekli olan bir koruma malzemesidir. Kaynak işçilerinin gün içerisinde uzun süreler boyunca çalışmaları onları sağlık açısından olumsuz etkilemektedir. Zaten az ücretler ile çalışan kaynak işçilerinin bir de sağlıklarından olması onlar için oldukça kötüdür. Bu noktada kaynakçılar için özel olarak üretilmiş kaynakçı kıyafetleri onların sağlıklarını korumaktadır. Çalışma saatleri içerisinde kullanılan bu kıyafetler her türlü ısıya ve darbeye dayanıklıdır. Üretiminde de son derece kaliteli malzemeler kullanılan kaynakçı kıyafeti ürünleri uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedir. Genel olarak işletme sahiplerinin masraftan kurtulmasına yarayan bu koruma kıyafetleri ile birlikte çok daha büyük işler başarılabilmektedir.

Köpük nitril eldiven fiyatları ülkemizde oldukça iyi durumdadır. Ülkemizdeki ekonomik durumları da göz önüne alacak olursak birçok şeye zam gelmesine karşın nitril eldivenler hâlâ son derece ekonomik olarak satılmaktadır. Birçok işletme bu koruma kıyafetleri yüzünden iflasın eşiğine gelmesine karşın nitril eldivenler hiçbir şekilde pahalı olmayarak işletme sahiplerini rahatlatmaktadır. Özellikle kaynak işlerinde kullanılan bu eldivenler işçileri koruyarak çok daha uzun süreler boyunca çalışılmasını sağlamaktadır. Eldivenin yapımında kullanılan malzeme ile de herhangi bir dış etkenden etkilenmeyen nitril eldiven yırtılma ya da yanma gibi sorunlarla karşılaşmamaktadır. Piyasada mikro köpük nitril eldiven olarak geçen bu kaynakçı eldiveni her yerde bulunabilmesi ile müşterileri araştırma zorunluluğunda bırakmamaktadır.

Kaynakçı elbisesi dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan işçi koruma kıyafetlerinden birisidir. Genel olarak inşaat ve fabrikalarda kullanılan bu elbiseler işçilerin her türlü iş kazasından korunmasını sağlamaktadır. Özellikle kaynak alanında çalışan işçilerin sağlıksal olarak zor kötü koşullarda çalıştığını düşünürsek son derece dayanıklı bir elbiseye sahip olmaları gerekmektedir. Aksi halde uzun süreler boyunca koruma elbisesi olmadan çalışan işçiler bir gün rahatsızlanarak hastaneye kaldırılabilmektedir. Çeşitli akciğer ve kalp rahatsızlıklarının önüne geçmek için kaynakçı elbisesi kullanılması son derece önemlidir. Kaynakçılar için mikro köpük nitril eldiven ve kaynakçı kıyafetleri olarak paket halinde satılan koruma kıyafetleri fiyat olarak da uygundur. İşçilerin hiçbir şekilde sıkıntı çekmemesi için ekonomik değerlerde satışa sunulmaktadır.

Kaynak: SEO

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN