• DOLAR
  5,5847
  % 0,33
 • EURO
  6,2105
  % 0,26
 • ALTIN
  271,7901
  % -0,30
 • BIST
  95.734
  % -0,87
Neon Tabela Çeşitleri

Neon Tabela Çeşitleri

Neon Tabela

Özellikle görünebilirliğiyle dikkat çeken neon tabelalar, son yıllarda hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmaktadır. Özellikle mekan girişlerinde yer alan neon tabelalar ile misafir ve müşteri dikkati çekilerek marka değeri artırılabilmektedir. Firmamız neon tabela imalatçısı olarak büyük bir titizlikle tabelalarını müşteri beğenisine sunmaktadır. İç ve dış mekânda kullanılacak tüm tabelalar müşteriyle iş birliği yapılarak hazırlanmakta ve teslim edilmektedir.

 Neon Tabela Çeşitleri

 Marka ve kurum adını ön plana çıkarmak isteyenlerin başvurduğu neon tabela kullanım alanına göre isimlendirilmektedir. Buna göre müşteri isteğine uygun olarak; kişiye veya firmaya özel, sanatsal ve hazır neon üretimleri yapılmaktadır. Firmalar için hazırlanan neon tabelalarda genellikle marka detayları yer almasına rağmen sanatsal neon tasarımları değişiklik göstermektedir.

 Sanatsal neon olarak adlandırılan çalışmalarda yazıya neredeyse hiç yer verilmemektedir. Bu tarz neon tasarımlarında kişiye bağlı olarak imge ya da hayvansal motifler kullanılmaktadır. Sanatsal neonlar genellikle iç mekanlarda kullanılmak üzere talep edilmektedir. 20 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tüm neon tasarımları orijinal bir biçimde yapılmaktadır.

http://neonimalatciniz.com/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?