• DOLAR
  6,7124
  %0,15
 • EURO
  7,3579
  %-0,00
 • ALTIN
  341,81
  %-0,32
 • BIST
  8,3282
  %0,39
Rossohome Yeni Sezon Mobilyaları

Rossohome Yeni Sezon Mobilyaları

Tasarladığı her bir oturma grubu, yatak odası takımıyla birlikte trendler arasında yerini almayı başaran Rossohome, fiyatlarıyla da dikkat çekmeye devam ediyor. Mobilya modelleri için çok yüksek maliyetler belirlenmemesinden ötürü, direkt olarak yeni sezonun popüler tasarımları için ödemelerinizi, Rossohome güvencesiyle seçerek gerçekleştirme fırsatına sahipsiniz.

Şık Yatak Odası Modelleri

Tamamen güvenli bir yapıya sahip olmasının yanı sıra, bugüne kadar satışını gerçekleştirdiği mobilya modelleriyle müşteri memnuniyetini sağlamış olan markanın mavi, kırmızı, siyah renklerdeki modelleri dikkat çekiyor. Deri veya daha farklı özelliklerdeki kumaşlarda doğrudan tasarımın dikkat çekiciliği değişmektedir. Koltuk takımları da müşteriler tarafından, diğer mobilyalarla uyumu gözetilerek seçilmektedir.

Trend Yatak Odası Takımları

Yatak odaları için baza, başlık, yatak, dolap ile birlikte çok uygun maliyetle yatak odası takımları değerlendirilebilmektedir. Her bir müşterinin talebi doğrultusunda yeni sezon ürünleri için tek bir takım halinde talepte bulunulabilecek tasarımlara yer veriliyor. Kahverengi, lacivert, beyaz, krem rengi olan modellere ilgi son derece fazladır. Bundan ötürü her bir takım için, yeni sezonun fiyat ortalamasına göre kıyaslama yapabilirsiniz.

Kırmızı yatak odası modellerine her sezonda ilgi son derece yoğun bir şekilde oluşuyor olmasından ötürü, çok büyük bir kitleye buna uygun modellerle hitap ediliyor. Çift kişilik yatağın yanı sıra, yatak odanızın yapısına en çok uyacak dolap, komodin modelini de takımları karşılaştırarak belirleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla gerçekleştirilen tasarım yenileme çalışmasında, odanızın daha parlak ve göz alıcı hale gelmesine dikkat ediliyor. Uyumlu bir aydınlatma sistemiyle birlikte direkt olarak her bir müşterinin ilgi gösterdiği modellerde trendler arasındaki modellere olan talep artmaktadır.

Yeni Sezon Rossohome Mobilya Modelleri

Yemek yediğiniz ortamın güzelleşmesi, kaliteli görünüme sahip olması ve şık mobilyalarla tasarlanması son derece önemlidir. Hem yapısı itibariyle uygun maliyetle yemek odası takımları arasındaki seçenekler herkes tarafından ilgi görüyor hem de her tasarımla birlikte takımlar sunuluyor. 4 kişilik, 6 kişilik, 8 kişilik ve 10 kişilik tasarımlar aracılığıyla sisteme her zaman için ulaşabilirsiniz. Renk seçimlerinin yanı sıra, desenler ve duvar ile yer uyumunun sağlanması son derece önemlidir. Kontrast oluşturmak istediğinizde başta kahverengi mobilya modelleri olmak üzere, onlarca farklı model arasında seçiminizi yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Nakliyat Şirketi uluslararası evden eve nakliyat