• DOLAR
  6,2434
  %0,69
 • EURO
  6,8562
  %0,51
 • ALTIN
  326,02
  %-0,10
 • BIST
  8,0201
  %0,26
Servo Motor, Enkoder ve Resolver Tamiri

Servo Motor, Enkoder ve Resolver Tamiri

Üretim ve hizmet sektöründe kullanılan makinaların kumanda edilmesini sağlayan parçalar olan servo motor, enkoder ve resolver parçalarının tamir, onarım ve bakımlarını yapan firma bu alanda tecrübeli çalışanlara sahiptir. Özellikle servo motor tamiri konusunda çok tecrübeli çalışanlara sahip olan firma ile çalıştığınızda hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet alabiliyorsunuz. Türkiye’nin tün il ve ilçelerine sarvo motor bakımı hizmeti veren firma bu alanda sektörün öncü firmaları arasında yer alıyor. Kısa süre de arızalı parçaların tamir edilmesini sağlayana firma tamir sonrası test işlemlerine tabi tuttuğu parçayı kargo ile sizlere ulaştırıyor.

Ova Servo firması kurumsal bir yapıya sahiptir. Kurmuş olduğu çalışma sistemi sayesinde her birim kendi alanında en iyi işi çıkararak sistemin sorunsuz şekilde işlemesini sağlamaktadır. Özellikle teknik ekip olarak hizmet veren her bir birey eğitimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Dışarıdan herhangi bir taşeron desteği alınmadan, tüm işlemler firma bünyesinde özenle ve güvenle yapılmaktadır. Çıkan her iş kendi bünyesinde olduğu için Ova Servo firması yapmış olduğu tüm işlere garanti vermektedir. Aynı zamanda kendi bünyesinde yapıldığı için ve dış bir desteğe ihtiyaç duymadığı için her zaman en uygun maliyetlerle iş yapmaktadır. Ve bu durum müşterilerin avantajına olan bir durumdur.

Hızlı Kargo

Servo motor onarımı sonrasında test edilerek profesyonel kargo şirketleri ile sizlere ulaştırılan parçalar 1 yıl boyunca firma garantisi altında oluyor. Bu sayede kullanıcı hatası dışında parça ve işçilik kaynaklı sorunlarda firma ile iletişime geçerek garanti kapsamında hizmet alıyorsunuz. Her konuda kurumsal bir firma olan Ova Servo firması sizlere profesyonel olarak sunduğu hizmetler için çok ekonomik ücretler talep ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Nakliyat Şirketi