• DOLAR
  6,7124
  %0,15
 • EURO
  7,3579
  %-0,00
 • ALTIN
  341,81
  %-0,32
 • BIST
  8,3282
  %0,39
Spor Malzeme İmalatı

Spor Malzeme İmalatı

Spor tesislerinin ihtiyaç duyduğu başta basketbol potası olmak üzere en sevilen sporların ekipmanlarının üretimi ve satışı noktasında ülkemizde 22 yıldır hizmet veren bir firma var. Bu firma basketbol potaları üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca firma basketbol çemberi imalatı yapmaktadır. Firma basketbol potaları başta olmak üzere, boks ringleri, çemberler, jimnastik ekipmanları, alüminyum voleybol direkleri, basketbol panyaları, futbol kaleleri, tenis masa ve tenis direkleri, duvar döşemeleri, panyalar, yedek oyuncu kulübeleri, tüm salon ekipmanları, skorboardlar, top sepeti ürünleri, tribün ekipmanlarının üretimi voleybol direkleri gibi birçok ekipmanları üretip satmaktadır. Üretim aşamasında söz gelimi basketbol potaları üretiminde, spor kulüplerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hareket eden firma, bu ekipmanları talep edildiği biçimde üretmektedir. Kış aylarının zorlu hava şartlarında dayanımı yüksek direkler üreten şirket, katlanabilir sistemler, hidrolik modeller de üretmektedir.

Tüm Ekipmanlar Standartlara Uygun Üretiliyor

Spor kulüpleri için ve spor kompleksleri için üretilen spor ekipmanlarının hepsi standartlara uyumlu olarak dayanımı ve mukavemeti yüksek ürünlerden imal edilmekte böylece uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım sağlanmaktadır.

Özcanlar Spor firması farklı birçok sertifikaya sahip bir firmadır. Tüm üretim aşamaları takip edilebilen şeffaf yapılardan oluşmaktadır. Profesyonel olarak çalışan firma bünyesinde üretilen her bir ürün standart ve üst düzey bir kalite ile sizlere sunulmaktadır. Her bir ürün için uzun ömürlü kullanım hedeflenmektedir.

Özcanlar Spor bünyesinde üretilen her bir ürün hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilmek için ozcanlarspor.com adresine ulaşabilirsiniz. Site içeriğinde farklı kategorilerde yapılan tüm üretimler detaylı olarak belirtilmektedir. Sizlerde iletişim bölümünde yer alan bilgilerden firma yetkililerine ulaşarak gerekli bilgilendirmeleri edinebilir ve isterseniz toptan bazda, isterseniz de adet bazında talep ettiğiniz ürünlerin siparişini verebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Nakliyat Şirketi uluslararası evden eve nakliyat