• DOLAR
  6,0954
  %0,18
 • EURO
  6,5831
  %0,08
 • ALTIN
  316,85
  %0,42
 • BIST
  7,8469
  %-0,21
Yeteneklerinizi Şansa Bırakmayın

Yeteneklerinizi Şansa Bırakmayın

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için resim yapmaya karar vermek ve yeteneklerinizi daha da yetkin hale getirmek isteyebilirsiniz. Girmeniz gereken bir resim sınavına hazırlanmanız da gerekebilir. Güzel sanatlar öğrencisi olmak için uzman gözler tarafından uzman şekilde eğitilmeniz rakiplerinizden önde olmanıza olanak tanıyabilir. Küçük çocuğunuzun fark ettiğiniz resim yeteneğinin gelişimine katkı sağlamak isteyebilirsiniz. Bunun için başvurmanız gereken uzman kurum Giotto Sanat Akademisi olmalıdır. Tecrübe ve yeteneğin harmanlandığı kurumda hiç bir şey şansa bırakılmayacak kadar özenle geliştirilir.

Verilen Hizmetler

Bir resim kursu her zaman kaliteli ve uzman kadrosu olan bir kurum tarafından verilmesi gereken eğitimlerden kabul edilmelidir. Resim kursu Bursa sınırları içerisinde alınmak istendiğinde ise Giotto Sanat Akademisi 20 yıldır sunduğu hizmetler ile tercih edenlerin başarılarına ortak olmaktadır. Giotto Sanat Akademisi 20 yıldan fazla süredir uzman kadrosu, alanında en iyi olan eğitimcileri tarafından resim kursu, güzel sanatlara hazırlık ve çocuk hobi atölyesi alanında eğitim verir.

Sınavlara Hazırlık

Giotto Sanat Akademisi tarafından verilen güzel sanatlar ve yetenek sınavlarına hazırlık kursları öğrencilerin hayallerine ulaşmasına olanak tanır. Başvuru yapılacak bölüme özel olarak hazırlanan kurs programı ve yeterli çalışma saatleri ile yetenek ile çalışmanın bir araya getirilmesine olanak sağlar. Detaylı kurs programları ve uzman kadrosu ile alakalı daha detaylı bilgiler almak, incelemek için https://www.giotto.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Nakliyat Şirketi