Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den Dizi Müjdesi

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den Dizi Müjdesi

PAYLAŞ

Başarılı oyuncular Ahmet Kural ve Murat Cemcir Mersin’de sevenleri ile buluştu.Vizyona giren Ailecek Şaşkınız filmi ile gündemde olan başarılı oyuncular hayranlarına ise dizi müjdesi verdi.

Mersin’de hayranları ile buluşan başarılı oyuncular Ahmet Kural ve Murat Cemcir, esprileri ile sevenlerini kahkahaya boğdu. Oyuncuları görmek isteyen hayranları, alışveriş merkezinin merdivenleri ve teras katlarını doldurdu.

FİLME GÜZEL İLGİ VAR

Sinema katında basınla buluşan Ahmet Kural şöyle konuştu: “Filme çok güzel bir ilgi var. Bu film için bu kadar beklemiyorduk. Çünkü yeni bir şey denedik ve beğenilip beğenilmeyeceğini bilmiyorduk.”

“Şu anda Selçuk Aydemir tarafından yeni dizi yazılıyor. İkinci bölüm bitmek üzere, ama biz de okumadık. Eylül gibi yayında olmayı planlıyoruz.”

DRAM ÇEKSEK KİMSE BİZİ CİDDİYE ALIP AĞLAMAZ

“Yine bir komedi dizisi olacak. Dram çeksek kimse bizi ciddiye alıp ağlamaz. Albüm soruları geliyor, ama en fazla film müziği yaparız”

Murat Cemcir ise ”Bugün çok güzel bir ilgi var. ‘Dram dizisi olacak mı?’ diyorlar, ama hayatımız dram zaten. ‘Ne kadar güldürürsek o kadar kardır’ diye düşünüyoruz. Komediyi seviyoruz. Film, umduğumuzdan iyi gidiyor. ‘Yeni bir şey deneyelim, seyirci teveccüh gösterir’ diyorduk. Bayağı teveccüh gösterdiler, mutlu ettiler bizi” diye konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK