Metin Hara Adriana Lima İle Nasıl Tanıştığını Açıkladı

Metin Hara Adriana Lima İle Nasıl Tanıştığını Açıkladı

PAYLAŞ

YAZAR METİN HARA ADRİANA LİMA İLE NASIL TANIŞTIKLARINI ANLATTI

Yazar Metin Hara Adriana Lima ile yaşadıkları ilişki hakkında bilgiler verdi.Cuma günü Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show programına konuk olan yazar Metin Hara dünya ünlü top model Adriana Lima ile nasıl tanıştıklarını açıkladı.

Kanal D ekranlarında Cuma günleri yayınlanan Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show’un bu haftaki konukları Deniz Seki, yazar Metin Hara, Survivor Cumali (Akgül), oyuncular Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, müzisyen Yankı Alper, Sinemanın Kral ve Kraliçesi yarışmasını kazanan Aslı Can ve Can Altıntaş konuk oldu.

İLK MESAJ ADRİANA LİMA’DAN GELDİ

Yaza damgasını vuran Metin Hara Adriana Lima aşkını soran ünlü sunucu Beyazıt Öztürk,Metin Hara’ya Adriana Lima ile nasıl tanıştıklarını sordu.Soruta cevap veren Metin Hara,ilk mesajın Adriana Lima’dan geldiğini söyledi.

Metin Hara böyle olacağını düşünmediğini söylerek, “İlk mesajı o attı. O biraz karışık. Los Angeles’da birçok insanla çalışıyordum. Bunlar dünyaca tanınan insanların da içinde bulunduğu bir grup. Sonra ben Türkiye’deyken öğrencilerimi ateşte yürütmeye hazırlıyordum. O sırada telefon geliyor bir şekilde duyulmuş. Adriana da o sırada Türkiye’deymiş. Bir şekilde bana ulaşıldı. Birbirimizi gördük normalde sadece bir şekilde tanışmaktı amacımız. Böyle olacağını hiç düşünmemiştik. Sonra kendi içerisinde gelişti” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK