Murat Boz,Aslı Enver Ayrılığı Sonrası Sessizliğini Bozdu

Murat Boz,Aslı Enver Ayrılığı Sonrası Sessizliğini Bozdu

PAYLAŞ

MURAT BOZ’DAN AYRILIK SONRASI İLK AÇIKLAMA

Ünlü şarkıcı Murat Boz geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı almışlardı.Magazin dünyasına bomba gibi düşen bu haber sonrası herkes Murat Boz ve Aslı Enver’in evlenmelerini beklerken ayrılık şokunu yaşadılar.Sevenlerini üzen bu haberin ardından Murat Boz’dan konu ile ilgili ilk açıklama geldi.

Murat Boz Aslı Enver’in aşkını bitiren nedenin ise Aslı Enver’in Murat Bozu’u sürekli kıskançlık krizleri ile boğması olduğu söylendi.Ünlü şarkıcı 38 yaşındaki Murat Boz ise sessizliğini bozdu ve ayrılık haberlerine açıklama getirdi.

”BUNLAR İKİ KİŞİ ARASINDA OLAN ÖZEL ŞEYLER”

Murat Boz, “Ayrılıkla ilgili haberler doğru. Bununla ilgili ilk ve son defa konuşacağım. Aslı benim için çok ama çok değerli bir insan. Çok şey söyleniyor. Bunlar iki kişi arasında olan özel şeyler. Böyle olması gerekiyormuş böyle oldu” ifadelerine yer verdi.

DAHA ÖNCEKİ AYRILIK KISA SÜRMÜŞTÜ

Aslı Enver ve Murat Boz bir süre önce yine ayrılmıştı. Ayrılık sebebi ise Murat Boz’un Eser Yenenler’in evinde düzenlediği ev partisinde görüntülenmesiydi. Ancak bu ayrılık kısa sürmüş Aslı Enver ve Murat Boz barışmıştı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK