ESWT Bölgesel İncelme

ESWT Bölgesel İncelme

PAYLAŞ

Merkezimizde zayıflamak isteyen ve daha fit bir vücuda sahip olmak isteyen kişilere en etkili sonuçlar veren tedavi planı uygulanmaktadır. Zayıflamayı bölgesel olarak yaptırmak istiyorsanız bunun için en etkili sonuçları alabileceğiniz ESWT bölgesel incelme önerilmektedir. Şok dalgası adı verilen bu uygulama sayesinde kısa sürede istediğiniz vücut ölçülerine ulaşabilirsiniz. Oldukça başarılı olan ESWT yöntemi estetik alanların dışında, cerrahi operasyon ve fizik tedavi gerektiren durumlarda alternatif bir yöntem olarak kullanılmaktadır. Şok dalga tedavisi vücut dışından uygulanan en etkili yöntemlerin başında gelmektedir.

Bölgesel İncelme

Ses den daha hızlı enerji dalgası üreten ESWT yöntemi ses duvarını aşarak güçlü ses dalgaları oluşturur. Oluşan ses dalgaları sorunlu bölgeye uygulandığında basınç yaratarak vibrasyon etkisi oluşturur. Şok dalgası sayesinde vücuttaki yağ hücreleri parçalanarak istenilen sonuç elde edilir. Sorunlu olan tüm kişilere uygulanabilen bu yöntem sadece hamile bayanlara, kanser hastalarına, kalp pili olanlara, eklem ve kemik operasyonu geçirmiş olan kişilere uygulanmaz. Baş ve boyun bölgesi dışında vücutta her bölgeye rahatlıkla uygulanabilir. Bölgesel incelme için en az 2 seansa ihtiyaç duyulmaktadır. Bir hafta ara ile 30 dakika süren tedavi sonrası istediğiniz şekilde incelme sağlayabilirsiniz. Kızarıklık dışında hiçbir yan etkisi bulunmayan tedavi merkezimizde yüksek başarı ile uygulanmaktadır.

ESWT Şok Dalga Uygulanan Tedaviler

Şok dalga tedavisi, bölgesel zayıflama isteyen kişilere uygulandığı gibi, zayıflamak isteyen, selülit sorunları olan, cilt sıkılaştırma isteyen, doğum çatlak sorunu olan, omuz kireçlenme sorunu yaşayan kişilere de başarılı şekilde uygulanmaktadır. Ayrıca ayak tabanında oluşan topuk dikeni tedavisi içinde oldukça etkili bir yöntemdir. Topuk dikeni tedavisinde cerrahi yönteme gerek kalmadan ağrısız ve acısız bir şekilde müdahale edilerek sorun ortadan kaldırılır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK