Dev Derbide Dev Olaylar! Maç İptal Edildi

Dev Derbide Dev Olaylar! Maç İptal Edildi

PAYLAŞ

ŞENOL GÜNEŞ’İN BAŞINA 5 DİKİŞ ATILDI

Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçında olaylar çıktı.İlk maçın 2-2 bittiği Fenerbahçe Beşiktaş maçında rövanş maçında olaylar çıktı.Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in başına yabancı bir cisim isabet etti ve Şenol Güneş’in başına 5 dikiş atıldı.Maçın 57.dakikasında Beşiktaş yedek kulübesiyle Fenerbahçeli taraftarlar arasında tartışma ve olayların çıkması üzerine maçın hakemi Mete Kalkavan maçı tatil etti.Yedek kulübesinde oturan Tolga Zengin ile tartışan Fenerbahçeli taraftarlar Beşiktaş’ın hocası Şenol Güneş’in başına yabancı cisimler fırlattılar.Fırlatılan yabancı cisimler Şenol Güneş’in başında kırık meydana getirdi ve Şenol Güneş’in başına 5 dikiş atıldı.

MAÇ TATİL EDİLDİ

Karşılaşmanın ilk yarısında Fenerbahçeli taraftarların sahaya attığı yabancı maddeler nedeniyle de maç yaklaşık 5 dakika durdu.

İlk yarının son bölümünde Beşiktaşlı Ricardo Quaresma korner atışı kullanırken sahaya yabancı maddeler atıldı. Bunun üzerine hakem Mete Kalkavan önce dördüncü hakemin yanına geldi. Yabancı maddelerin atılmaya devam etmesiyle orta sahaya gelen Kalkavan, yardımcılarını da yanına çağırdı.

Yabancı maddelerin atıldığı tribüne giden Fenerbahçeli futbolcular, taraftarı sakinleştirmeye çalıştı. Hakem Kalkavan, yaklaşık 5 dakika sonra müsabakayı yeniden başlattı.

Şenol Güneş’in kafasına isabet eden yabancı maddenin hemen öncesinde de Querasma, atılan yabancı cisimler nedeniyle köşe vuruşunu kullanamadı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK