Macbook Air Fiyatlarında Flaş Gelişme

Macbook Air Fiyatlarında Flaş Gelişme

PAYLAŞ

Macbook Air için Apple’dan açıklama geldi.  Şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre yüksek fiyatlı bu ürünlere alternatif aranıyor.

 Bir Süredir Çalışmalar Devam Ediyor

Yapılan açıklamalara göre Apple, Macbook Air’lerin alternatifi olabilecek uygun satışı olacak bir cihaz üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu durum yüksek fiyatlarla temin edilebilen Macbook Air’ini satın almak isteyen kişiler için sürpriz bir gelişme olarak kaydedildi. Apple odaklı yeni yatırımcıların paylaşılması, bütçe dostu bir MacBook Air modelinin piyasaysa sürüleceği yönündeki açıklamalarla heyecanı artırdı. Buna göre şirketin MacBook sevkiyatlarında belirgin şekilde bir artış olabilecek.

Diğer Modeller Satışı Durdurmuştu

12 inç MacBook ve MacBook Pro nedeniyle satışları durgunlaşan Macbook Air, güncellenen model ve daha düşük fiyatla satışlarını artırmayı hedefliyor. Yeniden ilgi çekmeyi hedefleyen bu ürünün 4,599 TL’den başlayan fiyat etiketinden daha düşük rakamdan satılacağı biliniyor. Bazı teknik değişikliklere bakılırsa da 1440 x 900 çözünürlükteki ekranda retina yok ve USB-C/Thunderbolt ufak tasarımında da farklılıklar söz konusu. Haziran’da WWDC etkinliğinde duyuru yapılması bekleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK