Ankara Demetevler İmplant Diş Hastanesi

Yeterli kemik varsa yada kemiklerde bir problem söz konusu değilse eksik diş tedavisinde günümüzde en çok tercih edilen tedavi yöntemi implant uygulamasıdır.

Ankara Demetevler İmplant Diş Hastanesi
25 Ağustos 2020 - 13:40

Yeterli kemik varsa yada kemiklerde bir problem söz konusu değilse eksik diş tedavisinde günümüzde en çok tercih edilen tedavi yöntemi implant uygulamasıdır. Artık tamamen dişsiz kişilerde bile yeterli kemik sayısı varsa hareketli protezler olmaksızın implant tedavisi imkanlarından yararlanabilirler. Doğal diş formunda, estetik ve çiğneme işlevini yerine getiren implant uygulamasında çevredeki sağlıklı dişlere zarar verilmez ve ayrıca çekilmiş dişlerde zamanla kemik kaybı olmasından dolayı implant uygulaması ile bu kayıp engellenmiş olur. Sizde sağlıklı bir şekilde yemek yeme fonksiyonunuzu geri kazanmak istiyorsanız Demetevler implant uygulama merkezinden uygun fiyatlar doğrultusunda uzman hekimler tarafından yapılacak cerrahi müdaleler doğrultusunda http://dentostim.com.tr/ adresi üzerinden iletişime geçebilir kaybetmiş olduğunuz dişleri geri kazanabilirsiniz.

İmplant Uygulama Tedavisi

İmplant uygulaması bazı istisnai durumlar dışında diş kaybı yaşayan hemen herkese uygulanabilmektedir. Sağlıksız bir dişin çekimi yapılmış ise zamanla kemik kaybı oluşabileceğinden çekimin hemen ardından ömplant uygulaması yaptırmakta büyük fayda olacaktır. İmplant çene kemiğine yerleştirilen titanyumdan oluşan vidalar kemiğe sabitlenmekte ve zamanla bu vidaların kemiğe uyuşumu ile kalıcı diş takılmaktadır. Sizde eksik dişlerinizden kurtulmak istiyorsanız ortalama 1 saatlik sürecek bir cerrahi müdahale ile eksik dişlerinizin yerini kalıcı dişlere bırakabilirsiniz. Batıkent implant uygulama merkezi ile sizde implant uygulamasından yararlanabilir ve gülüşlerinizi bir adım öne çıkarabilirsiniz.

İmplant Uygulaması Günlük Beslenmeyi Etkiler mi?

İmplant uygulaması ile eksik dişlerinizin kaybını ortadan kaldırmakla birlikte implant uygulaması sonrası bir kaç gün sıcak ve çok soğuk gıdalardan kaçınmalısınız ve yara tamamen iyileşim gösterdikten sonra en sert gıdaları bile kendi dişleriniz gibi yiyebilir ve çiğneme fonksiyonunuzu da gerçekleştirebilirsiniz. İmplant uygulamasını sizde uygun fiyatlar doğrultusunda uygun hizmetlerden faydalanarak yaptırabilmek Ankara implant uygulaması kliniğinden web adresi ile iletişime geçerek en uzman hekimler ile tedavi sürecinizi başlatabilirsiniz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum