Avsallar Çiçekçilik Ve Kader İkizler Artık Proje Ortakları

Avsallar Çiçekçilik Ve Kader İkizler Artık Proje Ortakları

Avsallar Çiçekçilik Ve Kader İkizler Artık Proje Ortakları
12 Eylül 2023 - 10:24

 

Kader İkizler çeşitli organizasyonlar ve ödül geceleri hazırlayan, reklamcılık ve PR çalışmaları yapan girişimci kadınlardandır. Avsallar Çiçekçilik ise sektörde adının sıkça duyulduğu ve en taze çiçeklerin satışını yapan başarılı firmalardan biridir. Avsallar Çiçekçilik ve Kader İkizler, ortak yatırımlar ve anlaşma kapsamında proje birlikleri için imza attı. Güçlerini birleştirerek daha da güçlenecekleri ve birbirlerine destek olacakları ortam oluşturacaklar. Bu ortamda her iki taraf da yatırımlarının karşılığını fazlası ile alacak. Farklı alanlarda yapılan iş birliklerinin markaların bilinirliğini de artırdığı ortadadır. Avsallar Çiçekçilik dışında Kader İkizler’in proje ortakları; Mehmet Duran, Helal El Diyar sahibi Altan Alkan, Helal El Diyar United Kingdom, Geleneksel Medya, Yeni Nesil Medya ile sosyal medya,  dijital medya ve itibar yönetimi anlaşmaları yapıldı.
Profesyonel olarak çalışan firmalarla çalışma yapıldığında başarı da arkasından hızlıca geliyor. Çeşitli tanıtım ve reklamcılık faaliyetlerini yürüten Kader İkizler, Avsallar Çiçekçilik’e projelerinde yer verecek. Şuan için proje kapsamı belli olsa da anlaşma içeriğine dair henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor. Bununla beraber Avsallar Çiçekçilik’in başarısı projeleri daha da güçlendirecektir. Menajerlik ve çeşitli reklam çalışmalarında yer almak isteyenler bu iki markanın ortak projelerinin başarısını da kullanabilecek.
İşini bilen ve menajerlik sektöründe yeniliklerle tanınan Kader İkizler, Avsallar Çiçekçilik’in tecrübesine ihtiyaç duymuş olmalı. İyilerin her zaman kaliteli şirketler ve çözüm ortakları ile çalışmaları başarılarını büyük oranda etkileyecektir. Kader İkizler gibi ünlü ve tanınmış kimseler ile çalışan, çeşitli ödül törenlerini hazırlayan bir markanın işini bilenlerle çalışması gerekiyor. Bunun için de projelerinde Avsallar Çiçekçilik gibi kaliteden ödün vermeyen bir firma ile anlaşma yapması oldukça önemlidir.  
Avsallar Çiçekçilik, her zaman en taze ve canlı çiçeklerin satışını yapması dışında verdiği hizmetlerden ötürü de müşterilerinden tam not almış. Bunun kazanımlarını yaptığı iş anlaşmaları ile gördüğümüzden kısa sürede iki tarafın da iş birliğinden karlı çıkacağı biliniyor. Organizasyonlarda sorun yaşamamak ve show dünyasında aksilik ile karşılaşmamak için Kader İkizler her zaman iyilerle çalışıyor. İşini hakkıyla yapan ve her daim müşterilerini memnun etmeye çalıştığından ötürü de başarısı her geçen gün artıyor. Bu başarısını artık Avsallar Çiçekçilik ile sağlayacak iş kadını yeni projelerinde birlikte çalışacak. Daha kaliteli hizmet vermek ve PR çalışmalarında işini bilen biriyle çalışmak Elit Medya Group’u da rahatlatır.
Bu proje ortaklığının bir süre sonra başarısının yankıları duyulurken bu ikili belki de farklı alanlarda da çalışmaya devam edecektir. Birlikte yürütecekleri tüm çalışmalarda birbirlerinden verim almak adına proje ortaklığı dışında iş birliği anlaşması da yapmış. Bu anlaşmaların en kısa sürede başarı ile sonuçlanması için ellerinden geleni yapacaklara benziyor. Yakında Kader İkizler’in başarılı projelerinde bu iş birliğinin artıları da kendini gösterecektir. Bu iki markanın güçlerini birleştirdikleri projelerde ne kadar başarılı olacağını yakından görme fırsatımız da olacaktır.  
Haber dünyasına yön veren isimlerin güçlerini birleştirmesiyle günden güne daha fazla projeler duymaya devam edeceğimizden eminiz.

KADINA ŞİDDETE HAYIR TEMALI ÖDÜLLERİNİ FİLENİN SULTANLARI'NA HEDİYE ETTİ

Helal El Diyar Grup ve Elit Medya Group tarafından düzenlenen ‘Yılın Uluslararası Marka Ödülleri’, önceki akşam Sarıyer Event Garden'da  sahiplerini buldu. Ev sahipliğini Kader İkizler ve Mustafa Calban’ın yaptığı ‘Kadına Şiddete Hayır ’ temalı geceye yaklaşık 300 davetli katıldı. Sunuculuğunu Özge Ulusoy’un yaptığı gecede Pınar Bent gelinlik ise ünlü modeller ile 2024 yılı gelinlik modellerini mini bir defile ile tanıttı. Demet Akalın'ın sahne aldığı gecede Yılın En İyi Cover Şarkısı Ödülünün sahibi Ömür Gedik olurken, Yılın En İyi Çıkış Yapan Şarkısı ile 'Yansın İstanbul' ile İsmail Özkan, Yılın En İyi Pop Kadın Sanatçısı Demet Akalın, Yılın En İyi Pop Erkek Sanatçısı Gökhan Keser, Yılın İnfluencer çifti ise Mert Öcal ile Sude Burcu oldu. ''Kadına Şiddete Hayır '' temalı ödül töreninde 'En İyi Pop Erkek Sanatçısı' seçilen Gökhan Keser ödülünü Avrupa Şampiyonu olan Kadın Voleybol Milli Takımına hediye ederken  ''Cumhuriyetin 100.yılında bizlere  bu mutluluğu yaşattıkları için çok teşekkür etti.''

Adaylar için adayım tv  de farklı projelerde yer alacağını açıkladı.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum