Bağlar'da Cadde Ve Sokaklara Asfalt, Kaldırımlara Parke Taşı

Mevlana Halit Mahallesi’ndeki bazı cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışması yürüten Bağlar Belediyesi, Şeyh Şamil Mahallesi’nde de vatandaşların şikayetlerine konu olan parke taşlarını söküp yenilerini monte ediyor.

Bağlar'da Cadde Ve Sokaklara Asfalt, Kaldırımlara Parke Taşı
08 Temmuz 2020 - 12:18

Uzun yıllar sonra gerçekleşen hizmetler, vatandaşlar arasında memnuniyet yaratıyor.

Cadde Ve Sokaklara Asfalt, Kaldırımlara Parke Taşı
Bağlar Belediyesi, ilçe merkezinde asfaltlama ve parke taşı döşeme çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir yandan cadde ve sokaklara sıcak asfalt serimi yaparken, diğer yandan da kaldırımlara ve ara sokaklara parke taşları döşeniyor.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ekiplerden sürekli bilgi aldığı asfaltlama ve parke taşı döşeme çalışmalarını gün içinde çalışmaları ziyaret ederek yakından takip ediyor.

“Uzun Ömürlü Hizmetler Yapmaya Özen Gösteriyoruz”
“Modern alt yapı şehirlerin aynasıdır” diyen Beyoğlu,şehir içi ulaşımda ve vatandaşların günlük yaşantısında yaşanan aksaklıkları gidererek Bağlar’ı en kısa zamanda model ve yaşanılır bir yerleşim yeri haline getirmek istediklerini söyledi. Beyoğlu,”Biz eserlerimizle iz bırakmak ve milletimizin dualarıyla anılmak istiyoruz. 15 ayda büyük mesafe katettik ama daha yolumuz uzun. Yaptığımız çalışmalarda kaliteyi ve hizmetin uzun ömürlü olmasını esas alıyoruz. Bazalt taşından üretmiş olduğumuz asfalt ve parke taşları bu yüzden çok değerli” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum