Bakan Karaismailoğlu, Diyarbakır'da

Alt Yapı ve Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Diyarbakır’a geldi.

Bakan Karaismailoğlu, Diyarbakır'da
11 Eylül 2020 - 21:42

Vali Münir Karaloğlu tarafından havaalanında karşılanan Bakan Karaismailoğlu, beraberindeki heyetle birlikte Diyarbakır Valiliğine ziyarette bulundu.

Ziyarette, Valilik Şeref Defterini imzalayan Karaismailoğlu, sonrasında Vali Karaloğlu ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonunda Vali Karaloğlu tarafından Bakan Karaismailoğlu’na hediye takdim edildi.

Daha sonra Karaismailoğlu ve Karaloğlu, beraberlerindeki heyetle birlikte Büyükşehir Belediyesi yetkililerin de yer aldığı toplantı için Hevsel Salonuna geçti.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri tarafından, Diyarbakır’ın alt yapı ve ulaşımına dönük tamamlanan ve devam eden çalışmalar hakkında bir sunum gerçekleştirilen toplantıda yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri ile planlanan projeler masaya yatırıldı.

Toplantıya Bakan Karaismailoğlu ve Vali Karaloğlu’nun yanı sıra; geçmiş dönem Tarım ve Orman Bakanı aynı zamanda Milletvekili Mehdi Eker ve yine geçmiş dönem Bakanlarından Kutbettin Arzu ile Milletvekilleri Ebubekir Bal, Oya Eronat, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan ve ilgililer katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum