Cephe İskele ve Kiralama

11 Haziran 2022 - 01:34

İskele sistemleri büyük veyahut küçük ölçekli inşaat işlerinde karşımıza çıkmaktadır. Kimi zaman büyük bir konut yapımında, kimi zaman endüstriyel bir bina yapımında iskeleleri görmekteyiz. Yapının hem iç hem de  dış cephelerinde iskele sistemleri kolayca kurulup, kolayca kullanılmaktadır. Birçok işin, özellikle yukarıda yapılması gereken işlerin bu sayede ne kadar kolaylaşmış olduğunu görmekteyiz.


Yüksekte çalışmak her ne kadar can güvenliği açısından tehlikeli gibi gözükse de kiralık iskele sistemleri sayesinde tehlike en aza indirilecektir. Kiralık iskele sistemleri Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği’ne uygun olarak hazırlanmakta, kurulmakta ve sökülmektedir. Böylelikle projede görevli personellerin can güvenlikleri sağlanmış, kişisel yaralanmalarının önüne geçilmiş olmaktadır. Ayrıca inşaat alanının ve çevresinin güvenliği de sağlanmış olmaktadır. Dış cephe yapımlarında, bina boyamalarında ve restorasyonlarında çokça gördüğümüz iskeleler kolaylıkla hazırlanır, kurulur ve kullanılır. Mevcut projenizi yetkililere anlatmanız yeterli olacaktır. Kale iskele kiralama size her konuda yardımcı olacak ve ihtiyacınıza yönelik kiralık iskele sistemini kısa sürede hazırlayıp, proje alanında kurulumunu gerçekleştirecektir. Daha sonrasında sökümünde de görev alacaktır. Kale iskele 23 senedir kiralık iskele sistemi ve cephe iskele kiralama işini yapmaktadır.

Bilgiye ve yılların birikimine dayanan tecrübesi ile müşterilerine kalite standartlarına uygun ve ekonomik hizmet sunmaktadır. Kale iskeleye göre projenize uygun olan iskele sistemini kiralamanızın birçok avantajları vardır. Kale iskele sizlere eğer uzun soluklu bir proje yürütmeyecekseniz satın almayı tavsiye etmez. Satın alma durumu daha maliyetli ve zor olacaktır. İskele sistemlerinin sökümü ve muhafazası sizi zorlayacaktır. Bu konuda uzman kişilerin görüşünü almak ve bilgi, deneyimlerinden faydalanmakta fayda vardır. Satın alma durumunda satın alan kişiyi zorlayacak vergi meblağları ortaya çıkabilmektedir. Kiralama ile hem işinizi görmüş hem de vergiden kurtulmuş olacaksınız. Kiralık iskele sistemleri üst düzey güvenlik önlemleri alınarak kurulduğu için soru işaretlerine yer bırakmayacaktır. Ayrıca personelinizin can güvenliğini de en üst düzeyde sağlamış olacak, kendinizi hukuki güvenceye almış olacaksınız.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum