ClinicBdc Estetik Kliniği

Tıp sektöründe en çok karşılaşılan hususlardan bir tanesi ve belki de ertelenmemesi gereken sorunlardan bir tanesi de kulak burun boğazdır.

ClinicBdc Estetik Kliniği
22 Ağustos 2021 - 14:50
Tıp sektöründe en çok karşılaşılan hususlardan bir tanesi ve belki de ertelenmemesi gereken sorunlardan bir tanesi de kulak burun boğazdır. Buna baş ve boyun ağrılarını da eklemek mümkündür. Türkiye'de bu alanda uzman birçok operatör doktor bulunmaktadır. İşte bunlardan bir tanesi de Bülent Deniz Çuhalı'dır. Kariyerini bu alanda inşa eden ve kendisini sürekli olan geliştiren Çuhalı devlette değil özel sektörde yer almayı seçti. Bilindiği üzere doktorların belli bir süre doğu görevi mevcut. Bu sebeple Çuhalı 2005-2007 yılları arasında Midyat Devlet Hastanesi'nde görev aldıktan sonra özel sektörün kendisi için daha doğru olduğuna karar verdi ve o tarihten itibaren de bunun için çalışmalar yaptı.

Bülent Deniz Çuhalı bunun için en önemli şeylerden bir tanesi sürekli yeni bilgiler öğrenmek olduğunu düşünen birisi. Bunun için de hem yurtiçi hem de yurtdışı kaynaklı birçok eğitim programına katıldı ve bu programlardan başarıyla ayrıldı. Daha sonrasında da birçok makale yazıp bilgi ve deneyimlerini gelecek nesillere aktarmak istedi. Bu makaleler birçok farklı tıp dergisinde yayınlandı. Aynı zamanda Çuhalı gündemi de yakından takip eden birisi ve günümüzde sosyal medyayı geri planda atmak mümkün değil. Bu sebeple 2010 yılında kurmuş olduğu Clinicbdc'nin özellikle Instagram (@Clinicbdc )sayfasına oldukça özen gösterdi. Bunun meyvesini de 103 bin takipçiyle almasını bildi. 

Bu Instagram sayfası sayesinde Clinicbdc'ye gelecek olan kişiler daha öncesinde cerrahi operasyonların öncesi ve sonrasında hastaların durumu görme şansı elde ediyorlar. Böylece akıllarında da herhangi bir soru işareti varsa bu soru işareti de doğal olarak ortadan kalkmış oluyor. Bunun yanı sıra Clinicbdc'nin oldukça aktif bir web sitesi de mevcut. Bu https://www.clinicbdc.com web sitesi üzerinden randevu almak mümkün.

Yine Instagram hesabında yazan cep telefonları üzerinden görüşme yapmak mümkünken aynı zamanda WhatsApp üzerinden de aklınıza takılan soruları sormak da mümkün. Bu sebeple siz de Clinicbdc'nin artılarından faydalanarak sağlık sorunlarınızdan sıyrılmak istiyorsanız hafta içi 09.00-17.00 saatleri arasında randevu alabilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum