Çoban dağda gezerken buldu! İşkence edilerek öldürülen adamın cesedini hayvanlar yemiş

Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde dağda gezen çoban, elleri ve ayakları bağlı şekilde bir erkek cesedi buldu. Hayvanlar tarafından bir kısmı yedilen erkek cesedinin kime ait olduğu araştırılıyor.

Çoban dağda gezerken buldu! İşkence edilerek öldürülen adamın cesedini hayvanlar yemiş
12 Kasım 2021 - 22:05

Bismil ilçesinde herkesi meraklandıran bir olay yaşandı. Dağdaki çoban tarafından elleri ve ayakları bağlı şekilde bulunan erkek cesedinin hayvanlar tarafından parçalandığı belirtildi. Ekipler, adamın kimliğini belirlemek adına çalışmalarını sürdürüyor.

İŞKENCEYLE ÖLDÜRÜLMÜŞ

Bismil ilçesine 17 kilometre uzaklıkta bulunan Tatlıçayır köyü civarında elleri ayakları bağlı vücudunda işkence izi olan ve hayvanlar tarafından vücudun bir kısmı yenilen bir erkek cesedi çoban tarafından bulundu. İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede, ismi öğrenilmeyen 25-30 yaşlarındaki şahsın işkence yapılarak öldürüldüğü belirtildi.

KESİN ÖLÜM NEDENİ BELİRLENECEK

Hazro ilçe nüfusuna kayıtlı erkek cesedinin, yaklaşık 25 gündür kayıp olduğu öğrenildi. Ceset, incelemenin ardından otopsi için ambulansla adli tıp kurumuna kaldırıldı. Elleri ve ayakları bağlı olan cesedin, ilk belirlemelere göre dövülerek öldürüldüğü üzerinde durulurken, kesin ölüm nedeninin ise yapılan otopsi raporunda ortaya çıkacağı belirtildi.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum