Conor Amir Khan'ı 'Emekliye' Ayıracağını Söylüyor

Bu 12 turdan birini indirmem gerekiyor ve kanı kokladığım anda hiçbir yere gitmiyor, Conor Benn, eğer yerel bir çatışmayı kabul ederlerse Amir Khan'ı ezici bir nakavt yapacağına inanıyor.

Conor Amir Khan'ı 'Emekliye' Ayıracağını Söylüyor
15 Nisan 2021 - 23:36

Bu 12 turdan birini indirmem gerekiyor ve kanı kokladığım anda hiçbir yere gitmiyor, Conor Benn, eğer yerel bir çatışmayı kabul ederlerse Amir Khan'ı ezici bir nakavt yapacağına inanıyor.

Conor Benn, Amir Khan'ı bir İngiliz savaşında 'emekliliğe' göndermek istiyor ve nakavt zaferini ayarlamak için yalnızca bir yumruk atması gerektiğine inanıyor.
Yenilmez 24 yaşındaki, Cumartesi gecesi Copper Box Arena'da Samuel Vargas'ı kasırga zaferinden sadece bir dakika 22 saniyede durdurduktan sonra Khan'a meydan okudu.
Benn, eski bir dünya şampiyonu olan Khan'a duyduğu saygıyı dile getirdi, ancak siklet yarışmacısı, 34 yaşındaki çocuğu ezici bir durma yenilgisine uğratabileceğine inanıyor.
Benn, Sky Sports'a "Soru sormadan" dedi. "Sadece güçleniyorum ve güçlendiğim kanıtlandı.
"Sadece bir tane indirmem gerekiyor. Bu 12 turda bir tane indirmem gerekiyor ve kan kokusu alır almaz hiçbir yere gitmiyor."
Benn, eski IBF şampiyonunun kendisine Vargas hakkında nasıl tavsiyede bulunduğunu açığa çıkararak kendini bir Kell Brook kavgasından uzaklaştırdı.
Ancak, iki kilolu kralı emekliliğe götürmek için bir fırsat olan Khan'la iç çatışmanın tadını çıkarırdı.
Benn, "Amir'i tercih ederim, yüzde 100," dedi.
"O bu gece benimle ne olacağını düşündüğü şey hakkında konuştu, yani Kell ile durum farklı.
"Khan, yine örnek aldığım biri, sporda başarmak istediğim her şeyi başarmış biri, ama onu yenmek ve deneyimini kazanmak istiyorum.
"Güzelce onu emekliliğe göndermek istiyorum. Her neyse, olabildiğince güzel."
Khan, Benn'in dövüşü düşünmeden önce büyük bir unvan kazanması gerektiğini öne sürdü.
Tweet attı: Maltcasino "Conor aferin. Harika çocuk, ona en iyisini diliyorum.
"Onun yaşında bir dünya şampiyonuydum.
"Belki dövüşmek için bazı kemerleri olsaydı mantıklı olurdu ama daha gidecek çok yolu var."
Eğitmen Tony Sims, Benn'in yıl sonunda Khan'la potansiyel olarak karşılaşmadan önce yoğun bir programla patlayıcı becerilerini geliştirmesini ister.
Sims Sky Sports'a "Eddie ile bir sonraki dövüşü hakkında zaten konuşuyordum" dedi. "Oturup konuşacağız.
Henüz değil, ama belli ki Khan kavgası televizyonda büyük bir kavga ve belki de çizginin aşağısında. Eddie bunu yapabilirse, belki yıl sonuna kadar bile.
"Ama böyle büyük bir kavgadan önce onunla birkaç kavga daha istiyorum."
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum