Envoystands İle Standa Farklı Bir Bakış

Stand üretimi alanında hizmet veren firmamız deneyimli çalışma arkadaşlarıyla pek çok tasarıma imza atmıştır.

Envoystands İle Standa Farklı Bir Bakış
06 Temmuz 2021 - 15:17

 

Stand üretimi alanında hizmet veren firmamız deneyimli çalışma arkadaşlarıyla pek çok tasarıma imza atmıştır.  İş hayatında yer alan tüm sektörlere stand tedariki sağlayarak, firmaların ürün satışını arttırmasına katkıda bulunuyoruz. Standart tasarımlarının yanı sıra müşteri isteklerine göre de stand üretimi gerçekleştiriyoruz. Ürün teşhir standı üretiminde kullandığımız maddeler pleksi, metal ve ahşap olmakla beraber hepsini bir arada kullandığımız tasarımlarımızda mevcuttur.

Ahşap Stand

Firmamızdan en çok talep edilen ahşap stand modelleri olmaktadır. Özellikle farklı konseptler üzerine çalışan firmalar mağazalarında ahşap standın görkeminden yararlanarak satış arttırmayı hedeflemektedir. Ahşap standlar; mdf, suntalama ve ham malzemeden üretilmektedir. Geri dönüştürülebilir olması ve hemen her ürünle bütünleşmesinden kaynaklı esnek yapısı firmaların daha çok tercih etmesine neden olmaktadır. Ahşap stand üretiminde kullanılan malzemelerle farklı renklerde de üretilebilmektedir ancak doğallık temasını vurgulamak isteyen firmalar doğal halini tercih etmektedir.

Metal Stand

Metal stand dayanıklı yapısı ve uzun kullanım ömrüyle çok tercih edilen stantlarımızdan birisidir. Konumlandırıldığı yerde tüketiciyi kendine çeken yapısı sayesinde firmaların satışını arttırmaya yardımcı olmaktadır. İstenilen renkte üretilen metal standlar ağır ürünlerin rahatlıkla sergilenebilmesi dolayısıyla marketler ve yapı mağazaları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kolay kurulum ve demonte özelliklerine sahip olması bu standın tercih edilmesindeki bir başka nedendir.

Pleksi Stand

Pleksi standlar hafif olması ve kolay konumlandırılabilir özelliğiyle sıkça tercih edilen bir başka modeldir. Hafif özellikli ürünlerin sergilenmesinde önemli rolü olan bu standlar markayı ön plana çıkartmak isteyen firmalar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Genellikle kozmetik mağazalarında ve marketlerde kasa yanı ürün sergilenmesinde kullanılan bu standlar tüketicinin bilinçaltında ürüne ihtiyaç duyulduğuna dair bir çağrı yapmakta böylelikle satışları arttırmaktadır.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum