Fotokopi Makinesi Kiralama Hakkında

Fotokopi Makinesi Kiralama Hakkında

Fotokopi Makinesi Kiralama Hakkında
04 Eylül 2020 - 15:54

İşletmelerin şirket içi sabit maliyet giderleri oldukça yüksektir. Hele ki bu giderlerin arasında bir de yazıcı ve fotokopi makineleri girdiyse vay halinize. Sahip olduğunuz cihazların, sarf malzemeleri, arızaları, ay sonu beklenmeyen faturalar gibi çekilmez güçlüklerle karşılaşırsınız. Her defasında farklı şirketlerle irtibata geçer, acaba bu sorunu bu defa kime çözdürmem gerekir gibi sadece iş yükleri ile uğraşırsınız. Fotokopi kiralama hizmeti ile işletmenizde ki baskı yönetimini tek bir elden yönetebilir, ay sonu gereksiz faturalar ile karşılaşmazsınız.

Sağlam ve uzun ömürlü yazıcı ve fotokopi makineleri sayesinde işletmelerin maliyetini oldukça düşürmektedir. Kiraladığınız yazıcıların marka ve modelleri işletmeniz için oldukça önemlidir. Bu konuda ihtiyaçlarınıza uygun ve elverişli yazıcı ve fotokopi makinelerinin kiralanması önemli bir noktadır. Tecrübelerimizde yararlanarak paylaştığımız bilgiler doğrultusunda, orta ölçekli doküman işleri olan bir işletmede, kompakt sınıf çok fonksiyonlu yazıcı modelleri ile hem uzun dönem arıza almadan çalışır. Hem de sarf malzeme noktasında sizleri maddi manevi yoracak bir işlemin altından kurtulmuş olursunuz.

Fotokopi makinesi modellerinde ofis içerisindeki tüm doküman ihtiyaçlarınızı tek bir makine üzerinden halletmiş olacaksınız. Yazıcı, fotokopi, fax, tarayıcı gibi özellikleri tek bir bünyede birleştirebilen yazıcı modelleri ile ofisinizde gereksiz yükü tamamen ortadan kaldırırsınız. Ayrıca network özelliği ile masa yanı küçük yazıcıları da ortadan kaldırarak tek bir yazıcıya yönelmek mümkündür. Fotokopi kiralama firmalarının neredeyse tamamı artık ücretiz kurulum yapıyor ancak yine de sormanızda fayda var. Cihaz size sıfır olarak teslim ediliyor ve güven oluşması açısından ofisinizde kutusundan çıkarılıp kuruluyor. Aynı ekip cihazın nasıl kullanılacağını ve dikkat edilmesi gereken konuları da izah ederek işlemi tamamlıyor.

Ülkemizde ise faaliyetlerini fotokopi makinesi ve yazıcı satışı ile sürdüren firmamız sağlamlığı ve kaliteli baskı yeteneği ile liderlerin arasında yerini korumaktadır. Özelikle renkli grupta karşıma oldukça fazla düşük işletme maliyeti ve yüksek baskı kalitesi ile mfp renkli yazıcılarda önde gelen isimlerin başındadır. Orta ve büyük işletmelerde sıklıkla tercih edilen bu marka kullanıcıları tarafından da oldukça sevilmektedir. Kiralama sistemlerinde ise yazıcı kiralama noktasında oldukça avantajlı fiyatlar müşteriye sunabilmektedir. İşletme maliyetleri düşük olan renkli grupta sarf malzeme ve yedek parça gibi giderlerde işletmenin yükünü hafifletmek için tasarlanmıştır. Firmamız bünyesinde renkli kiralamalarda kullanılan tek marka olması nedeni de yukarıda bahsettiğimiz konulardan oluşmaktadır. Çeyrek yılı aşkın iş tecrübemizle ortaya çıkardığımız kusursuz hizmetler ile doğru mekana doğru ürünü kullanmakla güzel bir yol alarak mutlu müşteriler ile birlikte büyümekteyiz. Kuruluşunuzun yeni ekipman edinmesine yardımcı olacak uygun fiyatlı fotokopi makinesi kiralama fiyatları hakkında bir teklif almak için bizi arayınız.

WebSitesi: https://www.bogazicifotokopi.com.tr

YORUMLAR

  • 0 Yorum