Henry De Bromhead İçin Büyük Ulusal Zafer

Minella Times ve istikrarlı arkadaşı Balko Des Flos, cumartesi günü Aintree'de düzenlenen Randox Grand National yarışmasını birinci ve ikinci bitirdi;

Henry De Bromhead İçin Büyük Ulusal Zafer
18 Nisan 2021 - 00:28
Minella Times ve istikrarlı arkadaşı Balko Des Flos, cumartesi günü Aintree'de düzenlenen Randox Grand National yarışmasını birinci ve ikinci bitirdi; eğitmen De Bromhead Bunu düzgün bir şekilde kutlayamamak utanç verici, ama hepsinin devam edebilmesi harika değil mi? dedi
Henry de Bromhead, cumartesi günü Aintree'deki Randox Grand National yarışmasında biriki atladıktan sonra pazar sabahı hala bulutun üstündeydi.
Aynı hafta Cheltenham Festivali'nde Champion Hurdle, Champion Chase ve Gold Cup'ı kazanan ilk antrenör olan Minella Times, Knockeen eğiticisine Ulusal zafer kazandırırken, stabil arkadaş Balko Des Flos ikincilik pozisyonunu doldurdu.
Cheltenham'dan eve geldikten sonra, redwin De Bromhead'in Covid19 protokolleri altında beş gün karantinaya alması gerekiyor bu ona başarılarının ve Rachael Blackmore'un başarılarının büyüklüğünü yansıtması için bolca zaman veriyor.
Dedi ki: Dün gece eve sağ salim vardık ve bu sabah yüzümde kocaman bir gülümseme var, bu kesin.
İnanılmaz gerçek dışı. Dürüst olmak gerekirse, hepsini kabul etmek zor. Umarım sonunda batar.
Bunu düzgün bir şekilde kutlayamamamız çok yazık, ama devam edebilmesi harika değil mi?
De Bromhead'in olağanüstü başarısı, tıpkı parlak kısrak Hanımeli ile Champion Hurdle'da olduğu gibi, tarihte National'in galibine binen ilk kadın olan Blackmore tarafından biraz gölgede bırakıldı.
Antrenörün istikrarlı jokeyi için övgüden başka bir şey demedi.
Rachael için kesinlikle çok mutluyum. Bu onun için harika ve kimse bunu daha fazla hak etmiyor.
Minella Times, Balko Des Flos ve Chris's Dream Grand National'da binicisini evinden çıkardı hepsinin İrlanda'ya iyi durumda döndüğü bildirildi.
Kazananın bu sezon tekrar aday olması pek mümkün görünmüyor.
De Bromhead şunları söyledi: Hepsi evde ve üçü harika görünüyor.
Planlarıyla ilgili henüz kimseyle konuşmadım, ancak (bu sezon tekrar koşarsa) şaşırırım.
Sahibi JP McManus, 20 kez şampiyon jokey Sir Anthony McCoy'a yarıştaki ilk ve tek zaferini sağlayan Don't Push It'in 2010 başarısının ardından ikinci kez Grand National'ı kazanıyordu.
McManus'un yarış menajeri Frank Berry şunları söyledi: Rachael ve Minella Times tarafından harika bir gün ve harika bir performanstı. Tüm övgüler Henry ve ekibine atı uygun ve iyi ürettikleri için.
JP ve tüm aile için çok heyecanlıyım. Rachael'in kazanan ata bindiği özel bir gündü.
Rachael bunu zor yoldan yaptı. Aşağıdan yukarıya doğru geldi ve çok çalıştı. Şimdi iyi atlara bindiğini ve malları teslim ettiğini görmek harika.
Minella Times'ın gelecek planları hakkında Berry şunları ekledi: Onu bu yıl bir daha görmeyeceksiniz. Martinstown'da iyi bir yaz olacak ve ondan sonra onun için gelecek yılki kampanyayı planlayacağız.
(Gelecek yılın Grand National'ı) uzun bir süre kaldı, ancak tekrar orada olacağını düşünmek istersiniz.
40 güçlü sahada McManus'un sahip olduğu yedi koşucunun en çok merak edileni, 12. perdede Double Shuffle'ın düşmesiyle kötü bir şekilde engellendikten sonra üçüncü bitirmek için güzel bir yarış yapan Ted Walsh tarafından eğitilmiş Any Second Now idi.
Berry şöyle dedi: Mutlak bir körlük yaptı. Bir yavruya yakalandı ve Mark (Walsh) onu yarışa geri döndürmesi için harika bir sürüş yaptı.
Bu sevinç Ulusal sevinç. O gün biraz şansa ihtiyacın var.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum