Ice-Walker Kanalıyla Dünyayı Dolaşın

Dünyayı gezmek oldukça güzel bir gaye. Çoğumuz bunun hayalini kursak da gerçekleştirmek için imkân veya fırsat bulamıyoruz.

Ice-Walker Kanalıyla Dünyayı Dolaşın
24 Nisan 2021 - 01:52
Dünyayı gezmek oldukça güzel bir gaye. Çoğumuz bunun hayalini kursak da gerçekleştirmek için imkân veya fırsat bulamıyoruz. Belki hayatımızın bir kısmında bunu yapma fırsatı bulabiliriz ancak bu şimdi de dünyayı keşfedemeyeceğimiz anlamına gelmiyor. YouTube gibi platformlar üzerinden güzel içeriklere ulaşabiliyoruz. İçerik oluşturucularının bir kısmı gezme odaklı bir kanal ortaya koyuyor. İşte Ice-Walker kanalı tam olarak böyle bir içerik sunuyor bizlere. Peki bu kanalın diğer kanallardan ayrılan bir yönü var mı? Diye sorarsanız, evet var. Kanal sokakları gezmeye odaklanmış durumda.

Farklı şehirlerin gezildiği videoları izlediğiniz zaman çoğu zaman sokaklardaki derinliğe inilmediğini görürsünüz. Bunun sebebi izlediğiniz kanalların amacının bu olmayışıdır. Ice-Walker kanalının sunduğu amaç ise size bir derinlik yakalatmaktır. Kanalı ziyaret edip videolarına baktığınız zaman bunu siz de göreceksiniz, videolarda gezi yaptığınızı tam olarak hissedeceksiniz.

Ice-WalkerYouTube Kanalında Sokakların Bütün Güzelliklerini Göreceksiniz

Bir yeri gezdim diyebilmek için oranın sokaklarını sindire sindire dolaştım diyebilmelisiniz. Bunu çoğu YouTube kanalı üzerinden yapamazsınız ama Ice-WalkerYouTube kanalıyla bunu gerçekleştirebilirsiniz. Neden mi? Çünkü Ice-Walker kanalının oluşturduğu içerikler sokakların bütün güzelliklerini ortaya koyuyor. Böylece siz de bir yeri gezdim diyebilecek hale geliyorsunuz. Öyle ki günün birisinde olur da işiniz izlediğiniz videolardaki yere düşerse büyük ihtimalle hiç yabancılık çekmezsiniz. Sokaklardaki her şeyi tanıyacak, adımlarınızın sizi nereye götüreceğini göreceksiniz.

Ice-Walker Kanalı Ruhunuzu Dinlendirecek Videolar Hazırlar

Ice-Walker kanalında bulabileceğiniz güzel şeylerden birisi de huzurdur. Kanalın oluşturduğu içerikler güzel müziklerle size sunuluyor. Bu yüzden Ice-Walker kanalı tarafından oluşturulmuş içerikleri izlediğiniz takdirde içiniz tamamıyla huzurla doluyor. Eğer vaktinizi güzel içerikler izleyerek geçirmek istiyorsanız daha iyi seçenekler bulmanız oldukça zor. Videoların süresini de göz önünde bulundurduğumuz takdirde kesinlikle izlemeye değerler.

Videolar genellikle 30 dakika gibi kısa süreler dahilinde oluşturuluyor. Bu yüzden bir video açıp sokakları gezebilir ve ardından yapacağınız işlere dönebilirsiniz. Eğer hoşunuza giderse videoları izlemeye devam edersiniz, yeni videolar da sürekli olarak kanala eklenmektedir. Bu yüzden bütün videoları bitirseniz bile sorun değil, yenileri gelecek ve gezmeye devam edeceksiniz.

İzlemek Video Linki : 
https://www.youtube.com/watch?v=p-Mq4HBixLs 

YORUMLAR

  • 0 Yorum