İngiltere Vizenizin Kurallarına Uyun

    Her farklı İngiltere Vizesi veya izninin kendisine bağlı kendi kuralları vardır

İngiltere Vizenizin Kurallarına Uyun
24 Kasım 2019 - 15:39

 

 

Her farklı İngiltere Vizesi veya izninin kendisine bağlı kendi kuralları vardır. Kuralların ne olduğunu bildiğinizden ve bu kuralları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. İngiltere vizenize ekli herhangi bir göçmenlik kuralını ihlal ederseniz, gelecekteki herhangi bir uzatma başvurusunu tehlikeye atmış olursunuz. Ne yapabileceğiniz veya yapmamanız gerektiği konusunda emin değilseniz, tavsiye için danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Doğru Bir Yol İzleyin

Sonunda İngiliz Vatandaşlığı başvurusunda bulunduğunuzda, iyi bir karakter şartını yerine getirmeniz gerekecektir. Olabileceğiniz en iyi vatandaş olmaya çalışın. Bunu, vergilerinizin ve Ulusal Sigorta primlerinin güncel olmasını sağlayarak yapabilirsiniz. İflas ve ceza mahkumiyetleri vatandaşlık başvurunuzu tehlikeye atabilir.

Başvuru Ücretinden Tasarruf Edin

Ne yazık ki, vize başvuru ücretleri çok pahalıdır ve İngiltere Vizesi başvurularına ekli Göçmenlik Sağlık Ücreti (IHS) de maliyetli olmaktadır. Neyse ki, UHS ve ILR ve vatandaşlık başvuruları ile ödenmez.

İngilizce Dil Gereksinimini Yerine Getirin

İngilizce dil şartını yerine getirmenin farklı yolları vardır. Gereksinimi doğru düzeyde yerine getirebildiğinizden emin olun.

Yurtdışına Seyahat Etmeyin

Danışmanlık firmaları, kişilere onaylı başvurularını ve belgelerini geri alana kadar denizaşırı tatil veya seyahat rezervasyonu yapmamalarını tavsiye eder. İşlem süreleri, farklı uygulama türleri için ve sahip olunan uygulamaların hacmine bağlı olarak değişir.

Profesyonel Yardım Alın

Vize başvuru sürecinde kabul edilebilecek çok fazla bilgi ve çok sayıda gereklilik olduğunu ve bunun çok zor olabileceğini biliyoruz. Neden bir danışmanlık firması ile istişare yapmıyor ve yükü hafifletmelerine ve başvuruda size yardımcı olmalarına izin vermiyorsunuz?

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum