Injective Protokolü Nedir?

Injective Protokolü Nedir?

Injective Protokolü Nedir?
21 Nisan 2022 - 14:32

Injective Protokolü Nedir?

Injective Protokol 2018 yılında başlatılmış, merkeziyetsiz ve zincirler arası spot alışverişin ve kalıcı değişimlerden vadeli işlemlere. CDF’lere ve daha da fazlasına kadar finansal malzemerlin türev alışverişini etkinleştirmeyi amaçlayan bir DeFi projesidir. Sistem, blok zincirler arasında bir alışveriş altyapısını oluşturmak için ‘sabit bölgelerden’ yararlanır. Bu durum aynı zamanda güvensiz, sansüre uygun, düşük ücretli ve şeffaftır.

Injective Protokolün Önemli Noktaları Nelerdir?

Injective Protokol birçok önemli nokta içermektedir;

Katman 2 merkeziyetsiz türev işlemler: Injective Protokol, hızlı, şeffaf ve özerk ticareti desteklemektedir.

Alım Satımda fırsatlar: Injective Protokol’de, bütün kullanıcılar sadece bir tane fiyat akışı üzerinden kendilerinin seçebilecekleri bir türev piyasa oluşturabilirler ve bu oluşturdukları piyasada alım satım işlemleri yapabilirler. Bu durum, diğer borsalardan herhangi birinde olmayan alım satım fırsatlarını artırmaktadır.

Zincirler arası ticaret: Injective Protokol, birçok çeşit ağda çok çeşitli alım satım ve getiri oluşturma faaliyetlerini desteklemektedir

Topluluk yönetişimi: Injective, topluluk tarafından yönetilecektir. Sistemde yapılmak istenen herhangi bir değişim ya da güncellemeye, merkeziyetsiz özerk organizasyon (DAO) sistemine dayanan bir oylama ile karar verilecektir.

Likidite madenciliği teşvikleri: Injective Protokol kullanıcıları, birçok çeşit likidite madencilik havuzları ile değer kazanma özelliğine sahip olacaklardır.

                                            

Injective Protokol Nasıl Satın Alınır?

Injective Protokol coin ile işlem yapmayı basitleştirmek amacıyla hem kripto para hem de fiat destekleyen bir kripto para borsasına kaydolmanı gerekmektedir.

INJ’yi destekleyen bir kripto borsasında hesap açılmalı.

Popüler birçok borsada Injective Protokol coin ile işlem yapılabilmektedir. Kripto para nedir nasıl alınır satılır konusunda bilindiği gibi neredeyse bütün borsaların kaydolurken bir kimlik belgesi, telefon numarası ve e-posta adresi istediklerini unutmayın.

Oluşturulan hesaba para yatırma.

Injective Protokol coin nereden nasıl alınır sorusunun cevabına baktıktan sonra, satın almak için oluşturduğunuz kripto para borsası hesabına bir banka havalesi yardımı ile para yatırmanı gerekmekte, banka kartı ya da kredi kartı ile ödeme yapılabilir ya da bir kripto para cüzdanından kripto birimi yatırılabilir.

Injective Protokol coini satın aldıktan sonra INJ coini saklamak için bir cüzdan bulunmalı.

INJ Satın Alma ve Saklama

INJ coinini Binance, Poloniex, HotBit, VCC Exchange, DCoin, Uniswap (V2) ve Pancake Swap borsaları dahil olmak üzere birçok borsada işlem yapabilirsiniz. INJ Coin USDT, BNB, BTC, WBNB ve BUSD gibi piyasa çiftleri ile listelenmektedir.

Güncel Binance Referans (Komisyon İndirimi) Kodları (Ömür Boyu Geçerli)

Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: JL3MPH7U

Binance Futures vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505

                                 


YORUMLAR

  • 0 Yorum