IOS Müşteri Hizmetleri

19 Temmuz 2022 - 23:16

IOS Müşteri Hizmetleri  satın alınan ürün sonrasındaki kalite standartlarını yüksek tutabilmek için sunulan bir hizmet çeşididir. Apple ürünleri satın alındığında aksesuarlara yönelik ya da ürün kurulumunda yaşanabilecek aksaklık için danışma hattı ile irtibata geçilebilir. Özellikle online alışverişte yaşanabilecek destek için hafta içi Pazartesi ve Cuma günleri saat 09:00 ile 20:00 arasından sabit hat üzerinden arama yapılabilir. Talep edildiğinde cep telefonu üzerinden belirli bir ücret karşılığında da görüşme gerçekleştirilebilir.
Apple Online Store üzerinden yapılan online alışveriş sonrasında talep edilecek IOS teknik destek için sabit hat numarası 00800 448 829 873'tür. Talep edildiğinde cep telefonu üzerinden belirli bir ücret ödeyerek 0216 282 15 11 numaralı hat aranarak destek istenebilir.

Apple Kurumsal Müşteri Destek Hattı

IOS Müşteri Hizmetleri  ile ürün satın alımı sonrasında istenen satış sürecinin sağlıklı bir şekilde tamamlanabilmesi için mesai saatleri içerisinde ulaşılabilir durumdadır. Online alışverişlere özel sipariş durumu web sayfası üzerinden incelenebilir. Talep edildiğinde sipariş durumuna yönelik sorgulama ya da sipariş değiştirme işlemleri için sabit hat ya da cep numarası aranabilir. Kurumsal satın alımlarda Apple kurumsal müşteriler mağazası üzerinden destek talebi istenebilir ya da sabit hat ile cep numarası üzerinden aranarak konu üzerine net bir bilgi sahibi olunabilir. Apple Store kurumsal müşterilere özel olarak sunmuş olduğu hizmet sonrasında hizmetin türüne ya da finansman problemine yönelik çözümler için özel hizmet sunmaktadır. Kurumsal müşterilere özel olarak oluşturulmuş 0216 282 15 12 numaralı hat üzerinden yaşanan ürün iade değişim ya da takip işlemleri için detaylı bilgi alınabilir.

Apple Bireysel ve Kurumsal Müşterilere Sunulan Teknik Destek

Teknoloji devi olan Apple mağazaları üzerinden satın alınacak kişisel telefon, tablet, yazılım araçları, laptop, kulaklık ve benzeri elektronik ürünler için IOS Müşteri Hizmetleri hattı satın alım süreci sonrasında destek hizmetini sunar. Yüksek kalite ve üstün performans hizmetinden yararlanabilmek için sunulan satış sonrası hizmet ile bireysel ya da kurumsal müşterilere yönelik özel destek verilir. Cep telefonu, Apple çevrimiçi destek hattı ya da e-mail yolu ile ürün satın alımı sonrası destek talebi iletilebilir. Özel çağrı merkezi hattı ile ücretli ya da ücretsiz görüşme süreci kısa sürede sağlanabilir.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum