İstenmeyen Yağlarınızdan Son Teknoloji ile Kurtulun!

Her kilodan, yaştan ve cinsiyetten insanın başına gelebilecek olan bölgesel yağ birikme probleminiz var ve ne yaparsanız yapın kurtulamıyor musunuz? Sporlar, diyetler, egzersizler, yağ yakan bir sürü

İstenmeyen Yağlarınızdan Son Teknoloji ile Kurtulun!
27 Mayıs 2020 - 23:22

Her kilodan, yaştan ve cinsiyetten insanın başına gelebilecek olan bölgesel yağ birikme probleminiz var ve ne yaparsanız yapın kurtulamıyor musunuz? Sporlar, diyetler, egzersizler, yağ yakan bir sürü formül vs. hiçbiri işe yaramıyor mu? Bu gayet normal bir durumdur ki vücutta biriken ve vücuttan uzaklaştırılması en zor olan yağlar bölgesel yağlardır. Günlük hayatın tembelliği, teknolojinin getirdiği tempolu ama hareketsiz yaşam, artan abur cuburlar ve oturma eyleminin artışı, bölgesel yağlanmaya davetiye çıkaran durumlardır. Türlü türlü kilolardan kurtulmak kolaydır ancak bölgesel yağlar hiç de böyle olmamaktadır. Bölgesel yağlardan kurtulmak için yaptığımız tüm araştırmalar, güvenilir ve son teknoloji olan soğuk lipoliz uygulamasını karşımıza çıkarmaktadır. Diğer bir deyişle coolsculpting… Bu uygulamalar hakkında bilinmesi gereken bütün detayları alanında uzman olan CoolClinic ile görüşerek sizler için bir araya getirdik. İşte bütün detaylar…

Özellikle son yıllarda yoğun ilgi görmeye başlamış olan soğuk lipoliz ve coolsculpting uygulamaları ile kısa zamanda tamamlanan bir işlem ile bölgesel yağlar, bölgesel kilo birikimi gibi problemlerle baş edebilirsiniz. Medikal alanda da meydana gelene gelişmelerin bir getirisi olan bu uygulamalar, herhangi bir cerrahi yöntem içermez ancak çok başarılı sonuçlar sağlar. Ne yapılırsa yapılsın asla gitmeyen ve çeşitli sebeplerle ortaya çıkan bölgesel yağlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Unutmamanız gereken bir konu var ki ne yaparsanız yapın vücudun hangi yağı kullanacağına karar veremezsiniz.

CoolSculpting Nedir?

Soğuk lipoliz uygulaması ile birlikte deri altında bulunan yağ tabakası direkt hedeflenerek işlemler yapılır. Uygulamaya özel cihazlar yardımıyla bölge soğutulur ve yağ hücrelerinde böylece donma sağlanır. Böylece yağ hücreleri kristalize olur ve donan bu hücrelerin yapısı kolaylıkla bozulur. Çünkü yağ hücreleri, vücutta en kolay bozulan, sıcaklık değişimine neredeyse hiç dayanamayan hücre tipidir. Vücut bozulan bu hücreleri atık olarak algılar ve vücuttan uzaklaştırarak onlardan kurtulma sağlanır.

CoolSculpting Kilo Verme Yöntemi Değildir!

Coolsculpting uygulaması ile birlikte yağlardan uzaklaşmalar da başlayacaktır. İlk seanstan hemen sonra bölgesel yağların %30 kadarı kalıcı olarak uzaklaşır. Ancak gözle görülür sonuçlar zaman içerisinde ortaya çıkar ve zaman ilerledikçe donan yağ hücreleri metabolizma aracılığıyla vücuttan tamamen uzaklaştırılır. Obezite tanısı koyulmuş olan kişilere bu uygulama önerilmez ve başvurulmaz; çünkü bir kilo verme yöntemi değildir, istenmeyen bölgesel yağlardan kurtulma yöntemidir.

 

Siz de bölgesel yağlarınızdan şikayetçiyseniz ve kısa yoldan kurtulmak istiyorsanız, hiçbir yan etkisi bulunmayan, cerrahi olmayan, dinlenme süresi içermeyen, ağrısız, acısız, kesici alet olmayan soğuk lipolizi tercih edebilirsiniz. Daha detaylı bilgiler istiyorsanız eğer, uzmanlarla görüşme fırsatı ve randevu alma fırsatı bulabileceğiniz https://www.coolclinic.com.tr/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum