Kadir Gülnahar Kimdir?

Uzun süre magazin muhabirliği yapan Kadir Gülnahar 2011 senesinde kendi Ego Medya Yapım Şirketini kurarak, yapımcı olarak iş hayatına devam etmektedir.

Kadir Gülnahar Kimdir?
13 Ekim 2021 - 18:20
Uzun süre magazin muhabirliği yapan Kadir Gülnahar 2011 senesinde kendi Ego Medya Yapım Şirketini kurarak, yapımcı olarak iş hayatına devam etmektedir. 1984 yılının Ekim ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlkokul ve Lise tahsilini doğup büyüdüğü İstanbul’da, Plevne Lisesi’nden tamamlamıştır. Ardından Anadolu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü ile eğitim hayatına devam etmiş ancak mezun olmadan genç yaşta iş hayatına atılmaya karar vermiştir.
Mesleki Kariyeri:

2000 senesinde Flash Tv ile mesleki iş hayatına adım atan Gülnahar, kısa sürede elde ettiği başarılar ile Star TV, Kanal D gibi ulusal TV kanallarında pek çok projede yer almıştır. Uzun süre magazin muhabirliği yapmıştır. Daha sonra 2011 senesinde kendi Ego Medya yapım şirketini açmış ve Türkiye’nin pek çok kanalında başarılı projelere imza atmıştır.

2017 senesinde ilk filmi “Ver Kaç’ı dev bir oyuncu kadrosu ile çekmiş ve film Kanal D ekranlarında yayınlandığı günlerde yüksek reytingler almıştır.
Ego Pro Medya’da; CNN Türk, Beyaz TV, Haber Türk, 360 TV ve TV 8,5 gibi ulusal kanallarda ağırlıklı olarak sağlık programları olmak üzere pek çok TV programı yapmasının yanı sıra sayısız reklam ve tanıtım filmine de imza atmıştır.
Sektöründe bir çok ödül de almış olan Kadir Gülnahar; halen CNN Türk ve Beyaz TV’de yayınlanan programların yapımcılığına devam etmektedir. Evli ve bir kızı vardır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum