• DOLAR
  5,7477
  %0,51
 • EURO
  6,3537
  %0,54
 • ALTIN
  280,36
  %1,73
 • BIST
  100.237
  %-0,10
Gebze Branda Hizmetleri

Gebze Branda Hizmetleri

Gebze branda hizmetleri konusuna değinmeden önce brandanın yapıldığı kumaşın özelliklerinden bahsedelim. Bir diğer adı çadır bezi olan bu kumaş günümüzde sıkça ihtiyaç duyulan bir malzemedir. Branda ağır ve dayanıklı bir araç olduğu için çoğu işte ihtiyaç duyulan bir malzemedir. Çadır yapımı yelken yapımı gibi imalatlarda kullanılan bu malzeme, yaşantımızda sıkça rastladığımız bir malzeme oluyor. Malzemenin dayanıklı olması imalatı sırasında kalın ipliklerin kullanılmasından oluyor. Dokuma süreci oldukça meşakkatli olan bu malzeme kullanım alanının çok geniş olması sebebi ile uğraşısına değen kullanım olanakları sağlıyor. Forklift brandası malzemelerinin dokunma aşamasında yaklaşık 6 kat ip kullanılmaktadır. Bu altı kat ip sayesinde sert ve dayanıklı bir görüntüye kavuşuyor.

Gebze branda ürünleri ihtiyacı olanlar tarafından büyük ilgi gören ürünler oluyor. Özellikle yazın sıcak zamanlarında insanların gölgeye ihtiyaç duyması ile birlikte branda kullanımına yönelim oluyor. Sıcaktan korumasının yanında su geçirmez özelliğe de sahip olan brandalar birçok özelliği olması ile oldukça kullanışlı oluyor. Özellikle yağmur yağdı zaman bu tarz ürünlere ihtiyaç duyan insanlar su geçirmez brandaları sıkça kullanıyor. Brandaların koruma özelliğinin yanında hızlı kuruluma sahip olması sağladığı bir diğer avantaj oluyor. İstenilen her yere anında kurulabilmesi onu zor durum kurtarıcısı yapıyor. Bu tarz özelliklerin yanında branda çeşitlerinden olan otomatik branda kapı çeşidi de oldukça kolaylık sağlıyor. Özellikle marketlerin soğuk hava depolarına geçiş yerlerinde kullanılarak ısı geçişini önlüyor.

Forklift brandası diye adlandırılan branda çeşitlerinden bir diğeri olan bu branda çeşidi özellikle endüstride sıkça kullanılan bir malzeme. Forklift araçlarının dışını saran bu branda çeşidi iş güvenliği açısından da oldukça önemli bir malzeme oluyor. Endüstrinin yanında restoran kafe gibi yerlerin terasları veya balkonlarında da kullanılan branda çeşitlerinin kullanım yelpazesi oldukça geniş. Bu tarz yerlerde hem güneş yağmur gibi faktörlerden koruyan Gebze branda çeşitleri kış aylarında restoranların açık bölümlerini kapatma açısında gerek görülen bir malzeme olmaktadır. Hizmet sektörünün dışında arabaları dış etkilerden koruma açısından da kullanılan brandalar arabaların boyalarının zedelenmemesi için büyük etki sağlıyor.

Kaynak: SEO

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN