Künye

SORUMLU MÜDÜR
Hakan ÖZASLAN 
mail: hakan@haberlerd.com

EDİTÖRLER
Ahmet ASLAN                            Rıdvan SÖZCAN                           Bekir BİLEN
mail: recep@haberlerd.com        mail: ridvan@haberlerd.com            mail: bekir@haberlerd.com

SPOR & MAGAZİN EDİTÖRLERİ
Korhan YILMAZ                               Ertan ALAGÖZ                         Serap DEMİRCİ
       mail: korhan@haberlerd.com        mail: ertan@haberlerd.com        mail: serap@haberlerd.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ
Derya ARTÖR 
mail: derya@haberlerd.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@haberlerd.com

HUKUK DANIŞMANI
Murat DURMAZ

REKLAM VE TANITIM İÇİN
info@haberlerd.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@haberlerd.com

UYARI
“Haberlerd.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı AHRES MEDYA GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 Haberlerd.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Haberlerd.com’e aittir. Haberlerd.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Haberlerd.com’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Haberlerd.com’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haberlerd.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Haberlerd.com However, sometimes the Haberlerd.com uses third parties to process your information. Haberlerd.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Haberlerd.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haberlerd.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Haberlerd.com and its services. When you use Haberlerd.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Haberlerd.com cookies section of our full Privacy Policy.

Diyarbakır Haber Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır © 2019​