Meriç Güzey Hangi Dizi ve Filmlerde oynuyor?

Meriç Güzey Hangi Dizi ve Filmlerde oynuyor?

Meriç Güzey Hangi Dizi ve Filmlerde oynuyor?
10 Kasım 2022 - 23:44
Çukur dizisiyle tanıdığımız ve çok sayıda dizi projesinde yer alan Meriç Güzey, şimdi ise Yalnız Kurt isimli diziye dahil olmasıyla adından söz ettirdi. Aksiyon oyunculuğu üzerine eğitim alan ve bu sektörde kariyerine devam eden yetenekli oyuncu, oynadığı kliplerle de tanınıyor.
Geçtiğimiz yıl çukur dizisinde oynadığı rol ile izleyicilerin beğenisini kazanan Meriç Güzey, kariyerine Yalnız Kurt isimli dizi ile devam edecek. Güzey, Çukur dizisi ile tanınmış olsa da bu onun ilk oyunculuk deneyimi değildi. Uzunca bir süredir oyunculuk sektöründe yer alan Meriç Güzey çok sayıda yapımda yer almıştır.
Oynadığı roller ile oyunculuk yeteneklerini sergileyen Güzey’in ilerleyen süreçte de popüler dizilerde rol alması bekleniyor. Bir savaş dizisi olan Yalnız Kurt dizisinin 2. Sezon kadrosuna dahil olması ile de sosyal medyada oldukça popüler hale geldi.
Çukur dizisinde sergilediği başarılı performans ile yapımcıların ve ajansların dikkatini çekmeyi başaran Güzey, Cankan tarafından da fark edildi. Cankan ekibinin klibinde oynama şansı elde eden Güzey, bu fırsatı değerlendirerek kameraların aşina olduğu bir sima haline geldi. İlerleyen günlerde büyük projelerin ekibinde de yer alması beklenen Güzey, oyunculuk kariyerine oldukça başarılı bir giriş yapmış oldu. Cankan’ın “Parsel Parsel” isimli parçasının klibine dahil olan Güzey, Cankan ekibinin ve izleyenlerin beğenisini toplamayı başardı.
Cankan ekibinin sevgisini ve takdirini kazanan Güzey’in yakında büyük dizi ve film projelerinde yer aldığını görebiliriz.
Meriç Güzey Kimdir?
15 yaşından beri oyunculuk sektöründe yer alan Meriç Güzey, 30 Ocak 2001 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Mersinli olduğu bilinen Güzey, hayatının neredeyse tamamını aksiyon oyunculuğu eğitimleri alarak geçirdi. Yaklaşık 3 yıldır profesyonel olarak oyunculuk yapan Meriç Güzey, şuanda ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde konservatuar eğitimine devam ediyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum