Şeffaf Epoksi Reçine

Tasarım, sanatsal işlemler ve uygulamalar, ahşap işleme, obje kaplama, parlak yüzeyler oluşturma, masa yüzeyi kaplama, hobi uğraşları, okyanus dalgası etkisi oluşturma, yüzey koruma, aksesuar tasarımı gibi konularda sizlere profesyonel bir şekilde kolaylık sağlayan ve parlaklık elde edebileceğiniz dekoratif tasarımlar yapmanıza imkan epoksi günümüzde en fazla kullanılan kaplama ürünüdür.

Şeffaf Epoksi Reçine
13 Eylül 2020 - 09:08


 
Tasarım, sanatsal işlemler ve uygulamalar, ahşap işleme, obje kaplama, parlak yüzeyler oluşturma, masa yüzeyi kaplama, hobi uğraşları, okyanus dalgası etkisi oluşturma, yüzey koruma, aksesuar tasarımı gibi konularda sizlere profesyonel bir şekilde kolaylık sağlayan ve parlaklık elde edebileceğiniz dekoratif tasarımlar yapmanıza imkan epoksi günümüzde en fazla kullanılan kaplama ürünüdür. Epoksi reçine çok özel bir malzeme olmakla birlikte birebir karışım ile kullandığınızda profesyonel yüzeyler elde etmenizi sağlar. Herhangi bir kokusu olmayan ve uçucu olmadığı için zarar vermeyen epoksi reçine kullandığınızda uygulama yaptığınız yüzeylerde hayal ettiğiniz parlaklığı sağlayabiliyorsunuz. İster yüzey uygulama isterseniz de takı tasarımı konusunda kullanabileceğiniz epoksi reçine çok profesyonel bir malzeme olmakla birlikte herhangi bir şekilde solvent veya uçucu malzeme barındırmadığı için sağlığınıza zarar vermemektedir.
 
Epoksi Boyası
 
İstediğiniz renklerde yapabileceğiniz ve epoksi boyası kullanarak birbirinden farklı desenler elde edebileceğin epoksi reçine aynı zamanda şeffaf epoksi reçine olarak da kullanılabilir. 2 saat içerisinde jelleşme özelliğine sahip olan, 4 saat içinde yüzey kuruluğu ve 24 saat içerisinde dokunma kuruluğuna ulaşan epoksi reçine sayesinde istediğiniz mobilyanın yüzeyini kaplayabiliyorsunuz. Aksesuar ve hobi tasarımı işlemleriniz için kullanacağınız epoksi reçineler aynı zamanda birbirinden farklı desenleri ve renkleri ortaya çıkarmanızı sağlayarak hayal gücünüzü kullanmanızda da yardımcı olacaktır. Kolay bir şekilde uygulanan ve kolay bir şekilde karıştırılan epoksi reçine ve sertleştiricisini birebir ölçülerde karıştırdığınız takdirde profesyonel bir şekilde yüzey kaplama yapabilir ve hava kabarcığı bırakmadan istediğinizi epoksi uygulamasını kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
 
Birebir karışım oranı standart bir oran olmakla birlikte fazlasını kullandığınızda istediğin sonuçlara ulaşamayabilirsiniz. Kolay bir şekilde yayılım ve dağılım özelliğine sahip olan, ultraviyole ışınları, güneş ışınlarına ve sararmaya karşı direnç eşiği yüksek olan epoksi reçine sayesinde uzun yıllar sararmadan ve yüzey parlaklığı solmadan parlak yüzeylere sahip olabiliyorsunuz.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum