Smok Nord Coil

Elektronik sigara pek çok insan tarafından sık sık tercih edilen ve sigaraların yerini almaya başlayan çok daha avantajlı olan bir üründür

Smok Nord Coil
11 Ekim 2019 - 20:58

Elektronik sigara pek çok insan tarafından sık sık tercih edilen ve sigaraların yerini almaya başlayan çok daha avantajlı olan bir üründür. Sigara fiyatlarında ki artış ve zamlar insanları bu tarz seçeneklere itmektedir. Pek çok sigara tiryakisi yani sigara bağımlısı olan insanlar, sigarayı bırakamadıkları için yeni yollara başvurmak zorunda kalabilmektedir. Bunlardan bazıları daha tehlikeli olabilmektedir tütün ya da sarma sigara gibi. Ancak bazıları ise çok daha az zararlı ve cebinizin dostu olacak kadar da uygundur. Hem cebinizin dostu hem de ciğerlerinize daha az zarar veren bu mucizevi buluş tabi ki de elektronik sigaradır. Pek çok avantajı olan elektronik sigarayı aromalı bir şekilde tüketebilmek de bir diğer avantajı olarak gösterilebilmektedir.

Tıpkı normal sigaralar gibi elektronik sigaralarında pek çok çeşidi vardır. Bunlar arasında en çok tercih edilen ve en çok sevilen elektronik sigara ise smoant pasito olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstelik bu elektronik sigarada yenilenebilir kartuş sistemi, ayarlanabilir 5 watt seviyesi, 3 ML likit kapasitesi, de mevcuttur. Aynı zaman da değiştirilebilir reçine driptip gibi pek çok farklı fonksiyonlu özelliği yer almaktadır. Ürünler değişimlere uğradıkça smok nord kendini daha iyi göstermektedir.

Smok nord coil kısım elektronik sigaranın bir parçasıdır. Bu parça zaman içerisinde değişim istemektedir.  Bu parça 1.4ohm Nord Ceramic Coil yüksek sıcaklığa dayanıklı, 0.6ohm Nord Mesh Coils gibi pek çok avantaj sunmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum