Süper LİG Güncel Puan Durumu- Hangi Takım Lider?

Süper LİG Güncel Puan Durumu- Hangi Takım Lider?
03 Kasım 2022 - 14:38


Süper Lig'de 19 tane Spor Kulübü yer alırken, her hafta muhteşem maçlara ortak olduğumuzu söylemeliyiz. Haliyle her sene olduğu gibi bu senede takımların birbirleriyle Şampiyon olabilmek için nefes kesen bir mücadelelere yer vermiş olduğunu görmekteyiz. Süper Lig her hafta maçlar oynanmaya devam ederken seri galibiyetler, düşüşler, puan kayıpları gibi birçok şaşırtmayı sağlayacak sahnelerle karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu durumda Ligin monotonluğun dışına çıkarak daha heyecanlı bir maçları izlememize tanık oluyor.

Ajansturknet sayfasında her hafta oynanacak ya da oynanan maçlarla ilgili olarak güncel verilere yer verilmektedir. Bu sayede Süper Lig ekiplerinin hazırlıklarından, kadro eksiklikleri ve ilk 11 de hangi oyuncuların yer alacak olduğuna dair maç severleri düşündüren tüm detaylara yer vermekteyiz.

Süper Lig’de Kim Lider?

13. haftaya doğru giriş yaparken şuan birincilik koltuğunda son haftalarda oldukça güzel galibiyet serilerini alarak taraftarlarını fazlasıyla sevindiren Fenerbahçe yer alıyor. Özellikle son yıllarla bir mukayase yapıldığında Taraftarın da tüm bundan fazlasıyla haz aldığını söyleyebiliriz. Önceki yıllarda isyan bayrağını açan Taraftarların bu sene çok fazla mutlu olduğunu söylemeliyiz. Üstelik sadece galibiyet serisine devam etmesi değil takımın sahada güzel bir futbol dersi ortaya koyması da taraftarları sevindiren bir başka yanları arasında bulunuyor.

Ajansturknet olarak bu hafta Süper Lig’i mercek altına aldığımız zaman 26 puanla birinciliği Fenerbahçe aldığını söylemeliyiz. Üstelik Fenerbahçe takımının ise hemen arkasından Ligin iddialı takımı olarak bildiğimiz Başakşehir yer alıyor. Ligin iddialı takımı olarak bildiğimiz Başakşehir’in liderle arasındaki puan farkının nasıl olduğuna bakıldığı zaman 3 puan fark olduğunu söylemeliyiz.

En Güncel Takım Analizleri

En güncel şekilde takım analizleri yaparak kimin ligde iddialı olduğunu daha net şekilde görme şansına sahip oluyoruz. Ajansturk adresimizde bundan sonra merak ettiğiniz tüm müsabakaları görebilir ve en güncel tahminlere de anında ulaşabilirsiniz.

Spor tutkunlarının son dönemde severek yerini almış olduğu Ajansturknet sitesinde hemen yerinizi alarak spor mecrasını daha yakından takip etme şansına sahip olmaya başlayabilirsiniz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum