• DOLAR
  6,7782
  %0,79
 • EURO
  7,4632
  %0,98
 • ALTIN
  372,57
  %0,72
 • BIST
  8,3130
  %0,15
3310’dan Akıllı Telefonlara

3310’dan Akıllı Telefonlara

Teknoloji ve Yalnızlaşan İnsan

Gittikçe yalnızlaşan insanlar ve gün geçtikçe çoğalan teknoloji ikilemi arasına sıkışıp kalan hayat, zaman içinde monoton bir hal alarak değerini yitirmektedir. Teknoloji, her toplumun ihtiyaç duyduğu ve her toplumun gelişmişlik düzeyini gösteren yapı taşlarının başında gelir. Teknoloji ve sanayi günümüzün güç simgesi haline gelmiştir. Önceden hayali bile zor gelen birçok ürün şuanda insanlar tarafından ayda bir değiştirilerek kullanılmaktadır. Işık hızı diye tabir edilen ve saniye sürmeden yenisi icat edilen teknolojik eşyalar devrinde yaşanılmaktadır. Teknoloji gerekli fakat işe yaradığı kadar.

Çıta, Işık Hızı ve Teknolojik Çelişmeler

Teknolojik gelişmeler günümüzde, en hızlı hayvan olan çıtadan ve fizik kurallarını alt üst eden ışık hızından bile hızlı hale gelmiştir. Tüm zamanların en çok bilinen ve kullanılan telefonu 3310, artık raflarda bile yerini alamamaktadır. O şaşalı telefon artık yere düşürülmüş olsa dahi kimsenin eğilip alacağı kadar önemsenmemektedir. Artık akıllı telefonlar, dokunmatik tuşlar ve komut ile emir alan sistemler dönemine geçilmiştir. İnsanların saatlerce melodi yüklemek için uğraştığı, uyurken başucundan ayıramadığı 3310 artık tarih oldu. Değişime ayak uyduramayan her şey zaman içinde kaybolup gitmiştir. İnsanlar, artık daha gelişmiş daha kullanışlı araçlar istemektedir.

Tarih Unutmaz 3310’u

İnsanlık tarihine büyük emeği geçmiş 3310 telefon markası, artık kimse tarafından kullanılmamaktadır fakat ismini duyan her insan maziye doğru yolculuğa çıkar. Yıllarca kullanılan, bozulma riski çok fazla olmayan 3310, ayda bir değişen ve gelişen, küçük yanlışlıklarla bir an da bozulan akıllı telefonlarla yarışamamış ve insanların mazilerinde güzel bir süs olarak kalmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

escort izmit