Ticaretin Merkezi Perpa Tercüme Hizmetinde Çeviri Çözümleri…

İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisi olan Şişli’de yer alan Perpa Ticaret Merkezi içerisinde bulunan tercüme ofisimizle kurulduğumuz günden bu yana siz değerli müşterilerimizin tercüme, çeviri, yem

Ticaretin Merkezi Perpa Tercüme Hizmetinde Çeviri Çözümleri…
13 Şubat 2020 - 11:51

İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisi olan Şişli’de yer alan Perpa Ticaret Merkezi içerisinde bulunan tercüme ofisimizle kurulduğumuz günden bu yana siz değerli müşterilerimizin tercüme, çeviri, yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

İş hayatının hızlı bir şekilde aktığı Perpa Ticaret Merkezinde küresel ticaret de bir o kadar yoğun yaşanmaktadır. Çeviri Çözümleri olarak Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında uluslararası iletişiminizi sağlayacak bir tercüme bürosu olarak hizmet veriyoruz.

Çeviri Çözümleri olarak proje koordinatör ekibimiz, tercüman kadromuz, editör ve kontrolör ekibimizle profesyonel bir şekilde uygun fiyatlı, hızlı, kaliteli ve güvenilir tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında bulunan Perpa İstanbul Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen yabancı ortaklı şirket kuruluş ve tescil işlemlerinde, yine Perpa’da bulunan Beyoğlu 25. Noterliği’nde yabancı uyruklu vatandaşlar tarafından gerçekleştirilen vekalet, alım satım vb. noter işlemlerinde ihtiyaç duyulan perpa tercüme hizmetini profesyonel yeminli tercüman kadromuz eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda pasaport, aile cüzdanı, kimlik, nüfus kayıt örneği, diploma, transkipt, sabıka kaydı, vekaletname, imza sirküleri, doğum belgesi, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, sözleşme, mahkeme kararları gibi belgeler için İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca, İtalyanca, Farsça başta olmak üzere pek çok dilde yeminli tercüme veya noter onaylı tercümesini sağlıyoruz.

Yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme hizmetimizin yanı sıra deşifre, redaksiyon, proofreading, yerelleştirme, transcreation, fuar tercümanlığı, web site tercümesi, yazılım tercümesi gibi tercüme hizmetleri de sağlıyoruz.

Perpa Ticaret Merkezi’nde yer alan elektrik-elektronik, hırdavat, aydınlatma, güvenlik sistemleri, makine başta olmak üzere pek çok firmanın uluslararası iletişim ihtiyaçlarına yardımcı olmak adına teknik, hukuki, tıbbi, akademik, finansal, ticari vb. pek çok terminolojide hizmet veriyoruz.

Söz konusu terminolojilerde tercüme işlemi gerçekleştirirken terim uygunluğu, terminolojik bütünlük ve doğruluk, cümle yapısı, dilbilgisi, yazım ve imla kurallarına dikkat ederek her bir terminolojiye uygun olan tercümanı çeviri projenize atıyoruz.

Tercüman kadromuzu oluştururken üniversitelerin yabancı dil bölümlerinden mezun olmalarına, tercüme sektöründe deneyim sahibi olmalarına, belirli bir terminolojik alanda uzman olmalarına dikkat ediyoruz.

Çalışmalarımızı EN 15038 Hizmet Kalite Standartları doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.  Avrupa’da kabul edilen tek dil standardı olan bu standardı çalışmalarımıza teklif aşamasından teslimat aşamasına kadar uyguluyoruz.

Müşteri memnuniyet düzeyini artırmak adına müşterilerimin talep, beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerimizi iyileştiriyor, geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Çeviri Çözümleri perpa tercüme hizmeti ve diğer tercüme hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.ceviricozumleri.com adresini ziyaret edebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı veya 0212 221 45 21 numaralı sabit hattımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum