Tüm Hediye Çekleri TurDigital'de

Teknolojinin günümüzde artan önemi şüphesiz ki yadsınamaz. Oyun platformları, dizi – film platformları, spor platformları artık günden güne hayatımıza daha çok girmiş vaziyettedir.

Tüm Hediye Çekleri TurDigital'de
17 Eylül 2021 - 10:18
Teknolojinin günümüzde artan önemi şüphesiz ki yadsınamaz. Oyun platformları, dizi – film platformları, spor platformları artık günden güne hayatımıza daha çok girmiş vaziyettedir. Durum böyle olunca dijital hediye kartları da popülerlik kazanmıştır. Dijital oyunlar, dijital platformlar için dijital hediye kartları hizmeti veren TurDigital sektörün en iyi ve en çeşitli seçenekler sunan web sitesidir. TurDigital’in sunmakta olduğu hediye kartları bilgisayarlardan konsollara, televizyondan telefonlara kadar uygundur.

TurDigital’de hediye çeki, oyun elektronik kodları, üyelik paketleri, alışveriş kodları ve yazılım paketleri gibi çeşitli ürünler yer almaktadır. Üyelik paketleri en çok tercih edilen ürünlerdendir. Üyelik paketleri kategorisinde; Xbox Game Pass, Xbox Live Gold, BluTV, beIN Connect’in spor, eğlence, süper lig ve taraftar paketleri, D Smart Go, S Sport Plus, Pepee TV ve MentalUP gibi seçenekler mevcuttur. Blu TV üyelik kartları film meraklıları, genç izleyiciler, anime hayranları için oldukça güzel bir seçenek olacaktır. Fiyat seçenekleri ise oldukça çeşitli düzeylerde olup her bütçeye hitap edecek şekildedir.

Hediye Kartı Almak Çok Kolay

Hediye seçimi gerçekten zor ve zaman alıcı bir iştir. Bir hediye seçmek için bazen saatler harcar ve yine de karşıdaki kişiyi yeterince hoşnut edemeyebiliriz. Söz konusu durumlar için hediye çeki satın almak oldukça güzel bir seçenek olacaktır. TurDigital’de hediye kartları kategorisinde oldukça çeşitli seçenekler mevcuttur. Google Play kodu, iTunes hediye kartı, Netflix hediye kartı gibi alternatifler vardır. Netflix hediye kartı en çok tercih edilen hediye kartlarından biridir. 75 TL’lik ve 100 TL’lik 2 çeşit mevcuttur.

Netflix dizi – film platformları arasında en beğenilenlerden biridir. Öyle ki artık Netflix’ten dizi ya da film takip etmeyen kişi sayısı yok denecek kadar azdır. Bu nedenle Netflix hediye çeki oldukça güzel bir hediye olacaktır. Güvenli ödeme seçenekleri ile ödeme yapıldıktan hemen sonra dijital kod ekranda belirecek ve daha sonra aynı kod belirtilmiş olan e-posta adresine gönderilecektir. Kodu hemen kullanarak Netflix keyfine başlayabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşanması durumunda hemen müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum